پرسپولیس تیم مردم است نه هیئت مدیره

مرجع خبری پرسپولیس : عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با رد اظهارات پروین گفت: امکان برکناری استیلی در جلسه روز سه شنبه هیئت مدیره وجود دارد.

 

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس؛ محمد پنجعلی بر خلاف علی پروین از احتمال تغییر در کادر فنی پرسپولیس خبر داد و با بیان این که اعضای هیات مدیره پرسپولیس با کسی تعارف ندارند گفت:

شاید در جلسه سه‌شنبه هیات مدیره تغییراتی در کادر فنی داشته باشیم چرا که به هر حال پرسپولیس متعلق به مردم است و ما باید بهترین تصمیم را اتخاذ کنیم.

 

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس پس از پایان نشست کمیته فنی این باشگاه که امروز در محل ساختمان باشگاه و با حضور کادر فنی و بازیکنان برگزار شد درباره این نشست اظهار کرد:  فیلم بازی با مس را برای بازیکنان گذاشتیم و آن بازی را آنالیز کردیم. حتی نظرات خود بازیکنان را هم درباره اینکه چه عللی باعث شکست پرسپولیس شده پرسیدیم و برداشت‌هایی از این نشست داشتیم.

 

پنجعلی درباره لغو شدن نشست امروز هیات مدیره باشگاه پرسپولیس هم گفت: نمی‌دانم علتش چه بوده است. مثل اینکه مشکلاتی برای بعضی از اعضای هیات مدیره پیش آمده و رویانیان هم در جای دیگری جلسه داشته است. ان‌شاءالله همه تصمیم‌ها در جلسه روز سه‌شنبه هیات مدیره که ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح در باشگاه برگزار می‌شود، گرفته خواهد شد.

 

وی همچنین درباره ناهماهنگی‌هایی که در صحبت‌های او و پروین درباره نشست هیات مدیره امروز وجود داشته گفت: شما زیاد این مسائل را جدی نگیرید. ما در پرسپولیس با کسی تعارف نداریم. شاید در جلسه سه‌شنبه تغییراتی در کادر فنی داشته باشیم چرا که به هر حال پرسپولیس متعلق به مردم است و ما که در حال حاضر به نمایندگی از پیشکسوتان، که خاک پرسپولیس را خورده‌اند و همچنین مردم، در این باشگاه مسئولیت داریم باید بهترین تصمیم‌ها را بگیریم.

 

پنجعلی افزود: من استیلی را دوست دارم اما پرسپولیس برای ما مهم‌ترین چیز است. من دوست دارم پرسپولیس نتیجه بگیرد. در باخت مقابل مس هم مشکلات روحی ـ روانی تاثیرات زیادی داشته است.

 

وی در پاسخ به این سوال که اگر در کادر فنی پرسپولیس تغییراتی ایجاد شود، چه مربیانی گزینه جایگزینی استیلی هستند گفت: گزینه زیاد است و مطمئن باشید که اگر بگردیم گزینه مناسب پیدا می‌کنیم.

 

پیش از آنکه پنجعلی از باشگاه خارج شود، علی پروین در مصاحبه با خبرنگاران گفته بود که از این به بعد یک پرسپولیس پروینی خواهید دید. پنجعلی در واکنش به این صحبت پروین گفت: علی آقا شوخی کرده است. خود پروین در نشست امروز به کادر فنی گفت که هدف ما حمایت از شماست و مطمئن باشید ما هم دنبال این نیستیم که بعد از یک عمر، دوباره به نیمکت پرسپولیس برگردیم.

 

پنجعلی در ادامه درباره اظهار نظرهای جالب و البته ناهماهنگ خود با علی پروین گفت: من خودم اطلاع نداشتم که پروین مدیر تیم فوتبال پرسپولیس شده است و اصلا نمی‌دانم شرح وظایف پروین چه چیزی است. ما باید ببینیم برای نتیجه‌گیری چه کارهایی باید انجام دهیم.

 

خبرنگاری از پنجعلی پرسید آیا با برکناری استیلی به او ظلم نمی‌شود که وی در پاسخ گفت: ما باید همیشه امکان تغییر مربی را در پرسپولیس حفظ کنیم. اصلا صحبت برکناری در میان نیست و حتی نمی‌شود آن را ظلم قلمداد کرد اما این طبیعت فوتبال ماست. امسال شرایطی برای استیلی به وجود آمده است که تاکنون برای هیچ مربی‌ای در تاریخ پرسپولیس رخ نداده بود. ما باید بهترین تصمیم‌ها را برای پرسپولیس بگیریم.

 

محمد پنجعلی در حالی از امکان تغییر کادر فنی در جلسه سه‌شنبه هیات مدیره پرسپولیس سخن می‌گوید که پروین دقایقی قبل از او گفته بود، استیلی با قدرت به کارش ادامه می‌دهد و حتی اگر در بازی مقابل نفت هم بازنده باشد، باز هم سرمربی پرسپولیس خواهد ماند. این در حالی است که پروین و پنجعلی هر دو در یک جلسه حضور داشتند و مشخص نیست که چرا پس از خارج شدن از این جلسه صحبت‌هایشان اینقدر با هم تفاوت دارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)