محسن بنگر کاپیتان سابق پرسپولیس معتقد است پرسپولیس و سپاهان و البته تراکتور تبریز مدعی اصلی قهرمانی این فصل خواهند بود.

محسن بنگر سال گذشته مدعی شد رقابت قهرمانی بین دو تیم پرسپولیس و سپاهان باشد. پیش بینی او درست از آب درآمد و پرسپولیس و سپاهان تا روز آخر لیگ رقابت شدیدی با هم داشتند. این بار محسن بنگر در پاسخ به این که پیش بینی اش از مدعیان اصلی فصل جدید چیست گفت: سال گذشته مشخص بود قهرمان لیگ برتر از دل رقابت بین دو تیم پرسپولیس و سپاهان بیرون خواهد آمد و همین اتفاق نیز رُخ داد. استقلال هم تیم خوبی بود که به نظرم اسیر حاشیه و مشکلات دیگری شد اما می‌دانستم پرسپولیس یا سپاهان اصفهان قهرمان می‌شوند.

وی ادامه داد: در لیگ بیست و سوم اما به نظرم باز پرسپولیس و سپاهان و البته تراکتور تبریز مدعی اصلی قهرمانی باشند. تراکتور تیم بسیار خوب و پرمهره‌ای را جمع کرده و با این همه ستاره به دنبال قهرمانی است. این تیم سرمربی بسیار خوبی هم دارد که شنیدم ممکن است از ایران برود. پاکو خمس یک مربی کاربلد، با دانش و شناخته شده است که امیدوارم در لیگ برتر ما بماند. حضور چنین مربیانی در ایران به سود فوتبال ماست.

کاپیتان سابق پرسپولیس ضمن اشاره به حفظ اسکلت تیم فصل گذشته یحیی گل محمدی، یادآور شد: پرسپولیس اسکلت تیم اصلی خود را حفظ کرده و محمد حسین کنعانی زادگان، مسعود ریگی و شهاب زاهدی را اضافه کرده است. شهاب زاهدی را از جوانی می‌شناسم که کنار ما بازی می‌کرد. او سرعت خوبی دارد و با پای چپ خودش خیلی خوب شوت می‌زند. شهاب می‌تواند در فصل جدید خیلی بیشتر خودش را نشان دهد و باید از فرصت‌ها استفاده کند. البته به نظر می‌رسد پرسپولیس به یک مهاجم نوک گلزن و یک دروازه بان مطمئن به عنوان ذخیره علیرضا بیرانوند نیز نیاز دارد و با این دو خرید این تیم تکمیل خواهد شد.

وی در خصوص جدایی عیسی آل‌کثیر از پرسپولیس نیز گفت: این نظر شخصی عیسی بود و باید به آن احترام گذاشت. هر بازیکنی حق دارد برای آینده خودش تصمیم بگیرد و این موضوع به خود شخص بر می‌گردد و من نمی‌توانم در مورد آن نظری بدهم. شما به یک نکته توجه کنید که کمال کامیابی نیا و سیامک نعمتی با چه شرایطی از پرسپولیس جدا شدند؟ خود من ۸ سال سپاهان بازی کردم و بعد جدایی چه اتفاقی برایم افتاد؟ عیسی یا هر بازیکن دیگری این شرایط را می‌بیند و بعد تصمیمی می‌گیرد که به سود خودش و خانواده اش باشد. هر تیمی‌حق دارد بازیکنان مورد نظر را بخرد و عذر بازیکنان مازاد را بخواهد اما شکل خداحافظی مهم است. البته این حرف‌ها تکراری است و به نظرم بیهوده است!

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)