کاپیتان اسبق پرسپولیس اعلام کرد این تیم نیازمند حمایت بیشتری است تا هواداران آن به اتفاقی که انتظارش را می‌کشند دست یابد.

محسن بنگر که در این فصل در دومین تجربه سرمربیگری خود در لیگ دسته دوم و تیم شهرداری نوشهر کار را دنبال می‌کند، درباره شرایط پرسپولیس بعد از سومین هفته ناکامی در کسب برد گفت: پرسپولیس تغییرات زیادی در این فصل داشته و سبک بازی خود را نیز تغییر داده است. این مسئله باعث می‌شود برای دستیابی به هماهنگی لازم مدتی زمان نیاز داشته باشد. با این حال مطمئنا در آینده بار دیگر شاهد این مسئله خواهیم بود که تیم به هدف بزرگی که دنبال می‌کند نزدیک شود.

وی ادامه داد: با این حال به نظرم باید به حرف بازیکنان و کادرفنی و خصوصا یحیی گل محمدی طی مدت اخیر توجه بیشتری کرد. آقا یحیی طی مصاحبه‌های اخیر بارها گلایه خود را نسبت به بی توجهی به شرایط باشگاه را اعلام کرده است. پرسپولیس طی دو فصل اخیر با محرومیت نقل و انتقالاتی کار را استارت زده است. تیمی که قهرمان لیگ شده و فینال آسیا را طی همین مدت تجربه کرده چرا باید شرایطی را دنبال کند که به واسطه بدهی خود محرومیت را دنبال کند. مسلما این تیم قادر خواهد بود با منابعی که بابت این موفقیت ها کسب کرده بدهی خود را تسویه کند. باید در این مسیر شرایط برای آنها هموار شود و حمایت لازم را دنبال کنند تا خطراتی این چنینی متوجه تیم نشود.

بنگر با اشاره به مشکلات مالی باشگاه گفت: بازیکنان همواره در تلاش برای موفقیت تیم و خوشحالی هواداران هستند. با این حال بخش اعظم منابع باشگاه صرف بدهی‌های گذشته می‌شود و این مسئله باعث شده تا آنها از دریافت به موقع مطالبات خود دور شوند. مسلما بازیکنان طی همین مدت نشان داده‌اند که فارغ از این مسائل بیشتر به دنبال کسب نتیجه و موفقیت و خوشحالی هواداران هستند اما جا دارد شرایط به سمتی برود که با حل این مشکلات آنها دغدغه ای بابت این موضوع نداشته باشند.

کاپیتان اسبق پرسپولیس درباره سومین هفته بدون برد سرخپوشان گفت: من اسم این مسئله را بحران یا ناکامی نمی‌گذارم. پرسپولیس بارها از پایین جدول کار را دنبال کرد و در نهایت نتیجه آن اتفاقی خوب برای هواداران شده است. هنوز هفته پنجم است و ۲۵ هفته و ۷۵ امتیاز باقی مانده است. پرسپولیس تقابل با مدعیان را هم در پیش دارد و من کاملا به آینده تیم امیدوار هستم و قطعا اتفاقات خوبی در پیش خواهد بود. امیدوارم وزارت ورزش هر چه زودتر تکلیف تیم را مشخص کند. بحث اسپانسر، مدیریت و … موضوعی است که باید پرسپولیس حداقل نباید از آن ضربه بخورد. نباید پرسپولیس را رها کنند. تیمی که نگاه هواداران به آن است و همه دیدند که با موفقیت‌های آن چه جو و شور و هیجان اجتماعی در جامعه شکل گرفت.

بنگر درباره شرایط تیمش در لیگ دسته دوم نیز گفت: هفته اول با اتفاق خوبی برای ما همراه نبود. در شرایطی که با یک گل پیش بودیم در نهایت باختیم. این خاصیت فوتبال است و برد و باخت جزیی از آن است. این بازی برای ما تمام شد و به اهداف بزرگ خودمان فکر می‌‎کنیم. به بازیکنانم و کارهای بزرگی که قادر به انجام آن هستند، ایمان دارم و تلاش ما خوشحالی هواداران نوشهری خواهد بود و در این مسیر به حمایت آنها و مدیران نیاز خواهیم داشت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)