مرجع خبری پرسپولیس : پیشکسوت و بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: دلم برای پرسپولیس سال های پیش تنگ شده است.

 

همایون بهزادی تصریح کرد: بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس در دهه های ۴۰ و ۵۰ هجری شمسی، هواداران پرشمار این تیم را با به نمایش گذاشتن بازی های تماشاگرپسند به وجد می آوردند.

بهزادی ادامه داد: تیم پرسپولیس در زمان هایی که علی پروین و مجتبی محرمی نیز در این تیم بازی می کردند، در مقابل حریفان خود پرقدرت ظاهر می شد و نتایج مطلوبی می گرفت.

بازیکن اسبق تیم پرسپولیس اظهار داشت: جذابیت فوتبال به برد و باخت های آن است و نباید با شکست در یک مسابقه، همه چیز را تمام شده قلمداد کنیم.

بهزادی با ابراز خرسندی از اینکه علی پروین به عنوان یکی از پیشکسوتان قدیمی باشگاه پرسولیس بار دیگر در این تیم مسوولیت گرفته است، ادامه داد: اگر مسوولان باشگاه پرسپولیس از دیگر پیشکسوتان این باشگاه نیز برای کمک به این تیم دعوت کنند، با جان و دل در خدمت تیم پرسپولیس خواهیم بود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: بازیکنان باید برای کسب نتایج مطلوب، فوتبال احساسی را کنار گذاشته و بازی منطقی را در دستور کار خود قرار دهند.

بهزادی با بیان اینکه تیم پرسپولیس نباید وارد حاشیه شود، افزود: بازیکنان باید مسایل اخلاقی را جدی گرفته و فقط برای سربلندی تیم خود تلاش کنند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)