هواداران هوشیار باشند/سال ۴۶ هم اختلاف هواداران باعث فروپاشی شاهین شد
مرجع خبری پرسپولیس : عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس ضمن تقدیر از فعالیت‌های حسین عبدی و احمدرضا عابدزاده گفت: به نظر من کرانچار یک مربی بزرگ و با دانش است که بدون‌شک در صورت در اختیار داشتن زمان مناسب می‌تواند زمینه‌ساز موفقیت سرخ‌پوشان تهرانی را فراهم کند.

همایون بهزادی ضمن بیان مطلب فوق افزود:در شرایطی که سرمربی تیم مشخص نبود، عبدی و عابدزاده با تلاش مضاعف تیم را رهبری کردند و از زمانی که کرانچار آمد،شرایط بهتر و وضعیت تیم نیز مطلوب‌تر شده است.

وی ضمن اشاره به تجربه ارزنده این مربی کروات تصریح کرد: کرانچار تمرینات جدیدی را در دستور کار دارد . بدون‌ شک وی با سپری کردن زمان و حمایت همه‌جانبه می‌تواند در موفقیت پرسپولیس تاثیرگذار باشد و به نظر من او فوتبال پرسپولیس را به فوتبالی به سبک هلند سوق خواهد داد.
پیشکسوت فوتبال کشورمان از تماشاگران خواست صبر و تحمل پیشه کنند و با تشویق‌های خود شرایط مناسبی را برای بازیکنان و کادر فنی تیم مهیا کنند تا در آرامش بازی کرده و بتوانند امتیازات لازم را کسب کنند.
عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: همه کسانی که اعتقاد دارند پرسپولیس یک تیم بزرگ و مردمی است باید با اتحاد و همدلی شرایط و فضای سالمی را برای این باشگاه فراهم کنند و اجازه ندهند حاشیه‌های بی‌مورد، سرعت رو به رشد این تیم را بگیرد.
وی با اشاره به شرایط و اتفاقات سال ۱۳۴۶ گفت: فراموش نکنیم که اختلاف بین تماشاگران باعث شد تا باشگاه شاهین بسته شود. این موضوع اهمیت بسیار دارد و آن هایی که دستی بر آتش دارند ، ‌می‌دانند چه می‌گویم البته در شرایط موجود نمی‌توان حرفی زد اما امیدوارم اتفاقات آن سال دیگر در فوتبال ایران روی ندهد.
بهزادی در خصوص مسایل اخلاقی در فوتبال ایران افزود: متاسفانه بسیاری از ارزش‌های اخلاقی و فرهنگی ا، مروز کم‌رنگ شده است، ۷۰ سال پیش اخلاق حرف اول را در ورزش ایران می‌زد اما امروز همه چیز در پول خلاصه می‌شود که امیدوارم با رعایت منشور اخلاقی و برطرف کردن نقاط ضعف در همه بخش ها ، در شرایط مطلوب‌تری نسبت به امروز قرار بگیریم.
 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)