شنبه ۵ بهمن (۱۳:۳۱)

مرجع خبری پرسپولیس : کارش به جایی رسیده بود که دستورات تاکتیکی هم صادر می کرد !

دیگر مثل قدیم عاشق تیم ملی نیستم یا بهتر بگویم با بردن تیم ملی خوشحال می‌شوم ولی شاد نمی‌شوم. از سرپرست تیم ملی تا بازیکنان برای من غریبه‌اند. نمی‌دانم چرا؟ آقای علی دایی مربی تیم ملی یا بهتر بگویم همه‌کاره تیم ملی. دوست صمیمی بکن‌باوئر تنها کسی که جواب من را می‌تواند بدهد شمایید… یادش بخیر جام‌جهانی ۹۸، خدا رحمتش کند مادربزرگی داشتیم که عاشق تیم ملی بود و همیشه می‌گفت تو زندگی‌ام دو بار عاشق شدم یک‌بار عاشق پدربزرگت و حالا هم عاشق تیم ملی. کارش به جایی رسیده بود که دستورات تاکتیکی هم صادر می‌کرد و از آفساید، کرنر، پنالتی و… می‌پرسید. ولی الان نوه‌اش حتی بازی‌های تیم ملی را نمی‌بیند.

 آقای دایی خودت و بازیکنانت یخ زده‌اید، تیمت هیجان ندارد. آقای دایی کاری کن تا تیمت به قلب مردم نفوذ کند. این بچه‌ها لیاقتش را دارند ولی

 این تیم قدرت نفوذ ندارد یا به قول تحصیلکرده‌ها کاریزما ندارد. تیم ۹۸ با همان مربی که از کراوات و تسبیح شما می‌گوید به قلب مردم نفوذ کرد. آقای دایی آن تیم را هم در کوچه پس‌کوچه‌های جنوب‌شهر و هم در بزرگراه‌ها و برج‌های شمال شهر می‌دیدم ولی این تیم اینگونه نیست، این تیم از مردم دور شده است، به خدا حضور در جام‌جهانی بدون هیجان مزه ندارد.

 آقای دایی برای این تیم کی (چه زمانی) باید روی سکوها فریاد بکشم که تا چند روز صدایم گرفته باشد یا چنان پای تلویزیون به هوا بپرم که سرم به سقف بخورد و داد و بیداد اطرافیان را بشنوم. آقای دایی قدیم‌ها بازی با مالدیو یا برزیل برایم فرقی نداشت ولی الان ذوق دیدن بازی‌های تیم ملی را ندارم. خوب شد مادربزرگم رفت و این روزها تیم ملی و من را ندید. آقای علی دایی تیم ملی را به من برگردان، لطفا.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)