باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال در بیانیه‌ای مشترک، از هواداران خود خواستند تا به منظور ارائه فوتبالی زیبا به داوران بازی برای یک نمایش عادلانه کمک کنند.

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، در این بیانیه آمده است:

بسمه‌تعالی

هواداران ارجمند

شهرآورد تهران، الماس چشم‌نواز فوتبال ایران در آسیا و جهان است، مسابقه‌ای که این بار در قالب فینال جام حذفی که به‌نام حماسه آزادسازی خرمشهر نامگذاری شده که همواره با شور، حرارت و هیجان می‌تواند یک‌بار دیگر کیفیت فوتبال ستارگان ایران را در عرصه‌ بین‌المللی نمایان سازد.

ما با رویای فتح جام قهرمانی، تمام توان خود را صرف ارائه نمایشی دلچسب، با کیفیت فنی بالا، شجاعانه و در راستای اخلاق حرفه‌ای خواهیم کرد و این را «مسئولیت اجتماعی» خود در قبال شما می‌دانیم که همیشه وفادارانه در تمام لحظات کنار ما مانده‌اید.

روز چهارشنبه ۱۰ خرداد، میلاد امام رضا (ع) را دوشادوش هم جشن می‌گیریم و در هفته کرامت، به حرمت فرهنگ ایرانی- اسلامی از هر گفتار و رفتاری که دور از ادب و نزاکت باشد پرهیز خواهیم کرد.

این یک نمایش شایسته در ورزشگاه آزادی است، آمیزه شکوه و افتخار. به همین منظور ما در کنار شما ضمن احترام تمام به قوانین و مقررات حرفه‌ای فدراسیون فوتبال و فیفا، تلاش خواهیم کرد فضایی محترمانه و آرام را برای قضاوت عادلانه داوران این دیدار فراهم آوریم. در این راه نیازمندیم که شما هواداران دو باشگاه بزرگ، اصیل، ریشه‌دار و پر افتخار پرسپولیس و استقلال با متانت، صبوری و البته اشتیاقی که سزاوار چنین بازی بزرگی است ما را یاری کنید تا روزی ماندگار را در تاریخ فوتبال رقم زنیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)