پرسپولیس نیوز: دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت:مجسمه بسیار زیبایی از من در کمیته ملی المپیک ساخته شده و باید از سازندگان آن تشکر کنم.

علیرضا بیرانوند در گفت‌و‌گو با رسانه باشگاه پرسپولیس، در خصوص نصب مجسه او در موزه ورزش، المپیک و پارالمپیک اظهار داشت: واقعا اتفاق بزرگی برای من در زندگی حرفه‌ای‌ام رخ داد. بی‌نهایت از این موضوع خوشحالم و فکر می‌کنم بعد از مرحوم سیروس قایقران دومین بازیکن فوتبال هستم که مجسمه‌ام در موزه وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک نصب شده است. جا دارد از همین طریق از آقای صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک تشکر و قدردانی کنم که این کار را انجام داد. این اتفاق افتخار بزرگی در زندگی من بوده و هست و هیچ وقت آن را فراموش نخواهم کرد.

وی ادامه داد: مردم همیشه به من لطف دارند و این موضوع افتخار زیادی برای من و همه مردم خواهد بود. البته ناگفته نماند که خیلی دوست داشتم که خودم در موزه بودم و از نزدیک مجسمه را می‌دیدم اما این فرصت دست نداد. مطمئنا خیلی زود به موزه ورزش می‌روم تا مجسمه خودم را ببینم. امیدوارم باز هم بتوانم مردم را خوشحال کنم و خوشحالم که با عملکردم باعث شادی مردم کشورم شدم.

دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس در خصوص اینکه کاربران در فضای مجازی عنوان کرده‌اند که مجسمه از خود بیرانوند زیباتر شده افزود: بله به نظر من هم مجسمه‌ام از خودم خوشگلتر شده است! بدون شوخی باید بگویم که خیلی مجسمه زیبایی ساخته شده و باید از سازندگان آن تشکر کنم. باور کنید در ابتدا که مجسمه را دیدم فکر کردم عکس خودم است چرا که خیلی طبیعی ساخته شده و خوشحالم که به این خوبی ساخته شده است.

بیرانوند درباره اینکه در چند وقت اخیر اتفاقات خوب ورزشی برای او رقم خورده تصریح کرد: خوشحالم که در این چند وقت اتفاقت خوبی برای من رقم خورده است. انتخابم به عنوان بهترین پنالتی‌گیر آسیا، بهترین آسیایی در جام جهانی و … باعث شده که روزهای خوبی را داشته باشم. اتفاقاتی رقم خورد که برایم واقعا خوشحال کننده بود. خیلی دوست دارم که بعد از رفتن به فوتبال اروپا هم بتوانم این افتخارات را در قاره سبز تکرار کنم و نماینده خوبی برای فوتبال ایران در اروپا باشم.

گلر ملی‌پوش پرسپولیس درباره آمادگی‌اش در روزهای تعطیلی تمرینات ادامه داد: در این مدت که تمرینات تعطیل بود تمرینات اختصاصی خودم را انجام دادم و در شرایط خوب بدنی هستم. در این مدت تمرینات شخصی و سنگینی انجام دادم و در صورتی که تمرینات دوباره آغاز شود در شرایط خوبی خواهم بود. با شروع دوباره تمرینات پرسپولیس قطعا در بهترین شرایط بدنی خواهم بود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)