این فقط ۷۰درصد پرسپولیس بود

مرجع خبری پرسپولیس : مهدی تارتار که روزگاری هافبک وسط پرسپولیس بود، سه‌شنبه اولین تجربه مربیگری‌اش در پرسپولیس را دشت کرد. وقتی با او همکلام می‌شویم، نشانه‌های رضایت را از لابلای جملاتش پیدا می‌کنیم.


تارتار می‌گوید: «برد در اولین بازی لیگ خیلی مهم است. دیدار سختی با تراکتور داشتیم ولی خوشبختانه ۳ امتیاز را گرفتیم. برای ما اولین پیروزی خیلی مهم بود.


خوشحالیم که گام اول را محکم برداشتیم. هدف پرسپولیس فقط قهرمانی است و باید مثل بازی تراکتور سازی ، ۳ امتیازها را جمع کنیم.» حرف‌های تارتار یعنی علاقه پرسپولیس یا به عبارتی کادر فنی این تیم به بازی نتیجه‌گرا؛ چیزی که مقابل تراکتورسازی هم دیدیم.


تارتار ادامه می‌دهد:

«ما فوق العاده منطقی بازی کردیم. بازیکنان وظایف خود را به خوبی انجام دادند و نگذاشتیم تراکتور سازی حتی یک موقعیت خطرناک را ایجاد کند. البته من باید بگویم که این فقط ۷۰ درصد از تیم پرسپولیس بود و شک نکنید که ما هفته به هفته بهتر می‌شویم و در دیدارهای بعدی بهتر کار می‌کنیم. مشکلاتی هم در بازی سه‌شنبه داشتیم که بهتر است چیزی از آنها نگویم و سعی کنیم در تمرین‌ها حل‌شان کنیم.»

 

وی در خصوص مصدومیت کریم باقری که ذهن همه پرسپولیسی‌ها را مشغول کرده، می‌گوید: «فکر نمی‌کنم مشکل او جدی باشد و تنها گرفتگی عضله پا بود.»

 


 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)