باشگاه پرسپولیس در پیامی ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های حمید سجادی برای ورزش کشور، انتصاب کیومرث هاشمی به سمت سرپرست وزارت ورزش و جوانان را به وی و اهالی ورزش تبریک گفت.

در این پیام آمده است: انتصاب شایسته جناب آقای کیومرث هاشمی به عنوان فردی مدیر، متخصص و از جنس ورزش برای هدایت ورزش کشور، رویدادی خوش و انتخابی از سر درایت، آگاهی و حسن تدبیر ریاست جمهوری محترم بود که باید آن را به ملت شریف ایران، به ویژه جامعه ورزش تبریک بگوییم. امیدواریم این انتخاب اصلح مورد موافقت نمایندگان محترم خانه ملت نیز قرار بگیرد.
وظیفه خود می‌دانیم از تلاش‌ها و مرارت‌های شبانه‌روزی جناب آقای سجادی که منشا خدمت برای ورزش کشور بودند و در جریان همین امر دچار سانحه شدند، تقدیر و تشکر و برای ایشان آرزوی سلامتی و بهروزی بنماییم. بی‌تردید آغاز فرآیند خصوصی‌سازی بزرگترین و محبوب‌ترین باشگاه‌های کشور که برای دو دهه، امری ناشدنی تلقی می‌شد و به سرپنجه تدبیر و تلاش وزارت ورزش و جوانان، وزارت اقتصاد و امور دارایی و سازمان خصوصی‌سازی اتفاق افتاد از جمله مهمترین دستاوردهای دوران فعالیت ایشان بود و ادامه این مسیر در حوزه ورزش با حضور مدیرانی کاردان و کاربلد چون جناب آقای کیومرث هاشمی ممکن است.
باشگاه پرسپولیس همچنین مانند گذشته نهایت آمادگی خود برای پیشبرد برنامه‌های این وزارتخانه در امر توسعه ورزش و فوتبال و خصوصی‌سازی را اعلام می‌دارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)