هواداران تیم فوتبال پرسپولیس با حضور مقابل ساختمان فدراسیون فوتبال، عزیزی‌خادم را به استقلالی بودن منتسب کردند.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال دو روز قبل با صدور آرای دیدار پرسپولیس مقابل سپاهان و استقلال، سید جلال حسینی را یک جلسه قطعی و فرشاد فرجی را دو جلسه قطعی و یک جلسه تعلیقی محروم کرد. همچنین مهدی ترابی، سعید آقایی و فرشاد فرجی یک جلسه تعلیقی محروم شدند. هر یک از این بازیکنان به همراه محمد حسین کنعانی زادگان ۷۵ میلیون تومان جریمه نقدی شده و باشگاه پرسپولیس روی هم به دلیل تخلفات انتسابی در این دو مسابقه در مجموع ۲۵۰ میلیون تومان جریمه شد. 

*  در همین راستا امروز هواداران پرسپولیس در اعتراض به رای صادره حوالی ساعت ۱۱ امروز مقابل ساختمان فدراسیون فوتبال دست به تجمع زدند.

* معترضان شعارهایی را علیه شهاب الدین عزیزی خادم و کمیته انضباطی سر داده و البته به حمایت از پرسپولیس، سید جلال حسینی، فرشاد فرجی و افشین پیروانی پرداختند.

* طرفداران پرسپولیس در بخشی از شعارهای‌شان فریاد می زدند«خادم استقلالی، فدراسیون آبی» و به این شکل عزیزی خادم را به هواداری از استقلال منتسب کردند.

* پس از حدود ۴۰ دقیقه عوامل نیروی انتظامی با گشت موتوری مقابل فدراسیون آمده و برخی از این تجمع کنندگان را برای لحظاتی بازداشت کردند.

* در نهایت با ورود نیروی انتظامی تجمع مقابل فدراسیون به پایان رسید اما حدود ۳۰ نفر از طرفداران برای حمایت از پرسپولیس به مقابل ساختمان این باشگاه رفتند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)