پرسپولیس نیوز: هافبک تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیمش شکست برابر سپاهان فراموش کرده است و به آینده فکر می‌کند.

مهدی ترابی، درباره پیروزی تیمش برابر ماشین سازی تبریز اظهار کرد: بازی سختی پیشروی ما بود چون ماشین‌سازی یکی از تیم‌های خوب و قدرتمند لیگ است و بازی کردن در خانه حریف هم بسیار سخت است. با این حال پیش از این دیدار همه تمرکزمان را گذاشته بودیم که در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به پیروزی برسیم. خدا را شاکریم که در نهایت همین اتفاق افتاد و توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم. ما قهرمان جام حذفی هستیم و مطمئنا همه تلاش‌مان این است که از این عنوان دوباره دفاع کنیم.

او درباره حواشی دیدار تیمش برابر ماشین‌سازی تبریز هم گفت: بازی حاشیه آن چنانی نداشت اما در برخی از صحنه‌ها اعتراضاتی به داوری شد. در مجموع فکر می‌کنم داوری خوب کار کرد و اشتباه تاثیرگذاری نداشت. من یک بازیکن هستم و وظیفه‌ام این است که درون زمین فقط تمرکزم روی بازی باشد و نباید بیش از این درباره مسائل داوری صحبت کنم.

ترابی در پاسخ به این سوال که پرسپولیس به دو تیم قدرتمند بالای جدول باخته است، آیا می‌تواند برابر شهر خودرو به پیروزی برسد؟ گفت: اگر منظورتان از دو تیم قدرتمند تراکتور و سپاهان است باید بگویم ما مقابل این دو تیم هم بازی‌های خوبی را به نمایش گذاشتیم. در دیدار با تیم سپاهان واقع استحقاق شکست نداشیتم و روی دو اشتباه دروازه تیم باز شد. الان هم همه مسائل را فراموش کرده‌ایم و فقط به آینده فکر می‌کنیم. همه تیم هم قسم شدیم که بتوانیم با بهترین عملکرد بهترین نتایج را بگیریم و هواداران تیم را خوشحال کنیم.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش در پاسخ به این سوال که کالدرون در چه پستی از او استفاده می‌کند؟ گفت: یک بازی را به عنوان هافبک راست و یکی به عنوان هافبک چپ و یک بازی هم به عنوان هافبک میانی وارد بازی شدم. برای من زیاد تفاوت ندارد که کجا بازی کنم. مطمئنا سرمربی تیم با توجه به توانمندی‌های من بهترین پست را در نظر می‌گیرد؛ هر جایی که کالدرون صلاح بداند بازی می‌کنم و درآن پست تلاش می‌کنم بهترین عملکرد را ارائه دهم.

این هافبک پرسپولیس در پایان درباره انتقاداتی که به جونیور براندائو می‌شود هم گفت: این بازیکن نیاز به زمان دارد تا با شرایط آشنا شود و با تیم هماهنگ‌تر شود. ما هم باید بیش‌تر به او کمک کنیم تا زودتر به آمادگی مطلوب خود برسد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)