پرسپولیس نیوز: هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر از موقعیت‌های خود بهتر استفاده کرده بودیم، می‌توانستیم با نتیجه بهتری مقابل ماشین‌سازی پیروز شویم.

مهدی ترابی بعد از برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی تبریز در مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور اظهار داشت: بازی خوبی را انجام دادیم و اگر از موقعیت‌های خود بهتر استفاده کرده بودیم، می‌توانستیم با نتیجه بهتری پیروز شویم. باید تلاش کنیم در بازی‌های بعد از موقعیت‌های خود بهره بهتری ببریم و موفق به کسب پیروزی‌های پرگل‌تری شویم. بازی نخست در جام حذفی سخت بود و خدا را شکر در دقیقه ۱۰۰ پیروز شدیم.

وی درباره تیم ماشین‌سازی تبریز هم گفت: به خوبی ماشین‌سازی تبریز را آنالیز کرده بودیم و در طول بازی حتی یک موقعیت گلزنی به این تیم ندادیم. خدا را شکر در دقایق پایانی به هدف خود رسیدیم و به مرحله بعد جام حذفی صعود کردیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره اعلام ضربه پنالتی به صعود پرسپولیس در دقیقه ۸۱ گفت: دوباره باید این صحنه را نگاه کنم تا دقیق‌تر در خصوص آن صحبت کنم. ابتدا فکر می‌کردم پنالتی بوده است، اما شنیدم که بازیکن حریف پنالتی نکرده است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)