در اولین مسابقه از مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی تیم تراکتور تبریز با پیروزی مقابل نفت مسجدسلیمان به عنوان اولین تیم به فینال رسید.

اولین مسابقه از مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی فصل ۹۹-۹۸ در ورزشگاه یادگار امام تبریز از ساعت ۱۹:۳۰ بین دو تیم تراکتور و نفت مسجدسلیمان آغاز شد. این مسابقه با نتیجه‌ یک بر صفر به سود تراکتور تبریز به پایان رسید.

تراکتور با این برد اولین فینالیست جام حذفی شد و منتظر است تا در فینال با برنده مسابقه دو تیم پرسپولیس و استقلال در روز ۱۳ شهریور بازی کند. با این پیروزی تراکتور حضورش در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا را هم نهایی کرده ولی در صورتیکه قهرمان جام حذفی شود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان حاضر خواهد شد.

داور: بیژن حیدری

کمک داوران: محمدرضا منصوری، آرمان اسعدی

کارت زرد: مهدی تیکدری و رضا اسدی( تراکتور)، علیرضا علیزاده، مجید عیدی( نفت مسجدسلیمان)

کارت قرمز: رضا اسدی ( دقیقه ۷۵) از تراکتور

گل: سعید مهری( دقیقه ۴۷) برای تراکتور

اتفاقات مهم بازی:

* در دقیقه ۱۵ تراکتور دو ضربه کرنر متوالی روز دروازه نفت مسجدسلیمان زد که در هر دو ضربه حبیب فرعباسی با واکنش‌های دیدنی مانع گلزنی تراکتور شد.

* در دقیقه ۲۴ میرجوان مهاجم تیم نفت مسجدسلیمان در ضد حمله با دروازه‌بان تراکتور تک به تک شد که اخباری به خوبی ضربه مهاجم نفت را راهی کرنر کرد.

* در دقیقه ۳۶ شوت از راه دور بازیکن تراکتور با اختلاف زیادی از بالای دروازه به بیرون رفت.

* تراکتور در نیمه اول از ضربات کرنر متعدد هیچ سودی نبرد که یکی از عواملش درخشش دروازه‌بان تیم نفت مسجدسلیمان بود.

* در دقیقه ۴۵+۳ رضا اسدی با دست دروازه نفت مسجدسلیمان را باز کرد که این مساله از دید داور پنهان نماند.

نیمه دوم:

* در همان ابتدای مسابقه در نیمه دوم و در دقیقه ۴۷ پاس بسیار دیدنی اشکان دژاگه پشت محوطه جریمه به سعید مهری رسید و او هم با یک شوت دیدنی گل تراکتور را به ثمر رساند.

* بعد از گل اول تراکتور بازی را بیشتر اداره کرد و البته صاحب توپ و میدان بود تا اینکه در دقیقه ۷۵ رضا اسدی به دلیل دریافت دومین کارت زرد از میدان اخراج شد.

اسدی دو بار با دست قصد گلزنی با دست را داشت که داور به همین دلیل دو کارت زرد به این بازیکن نشان داد. به این ترتیب اسدی بازی فینال را هم از دست داد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)