تیم فوتبال پرسپولیس به اولین برد خود در بیست‌‌ودومین دوره لیگ برتر دست یافت.

تیم‌های آلومینیوم و پرسپولیس در هفته سوم مسابقات لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۹ امروز (جمعه) در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با پیروزی یک بر صفر شاگردان یحیی گل‌محمدی به پایان رسید. میلاد سرلک در دقیقه ۴۳ تک گل این بازی را با پاس ترابی به ثمر رساند.

پرسپولیس که در دو فصل گذشته در اراک مقابل آلومینیوم شکست خورده بود، در این بازی طلسم خود در تقابل با این تیم را شکست و همچنین انتقام شکست مقابل شاگردان رحمتی در جام حذفی فصل گذشته را نیز گرفت. علاوه بر این اولین برد سرخپوشان در لیگ بیست‌ودوم با اولین گل رقم خورد. این سومین بازی پیاپی پرسپولیس بدون گل خورده بود.

ترکیب آلومینیوم اراک: حسین پورحمیدی، وحید محمد‌زاده، امیرمحمد هوشمند (۷۵- امیر نوری)، علیرضا نقی‌زاده، والنتینو یوئل (۵۹- علی دشتی)، محمود قائدرحمتی، هانسل زاپاتا، سیدمهران موسوی،‌ یونس اکبر‌پور (۷۵-احمدرضا جلالی)، محمدرضا آزادی (۵۹- رضا جبیره) و میلاد فخرالدینی.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، گئورگی گولسیانی، فرشاد فرجی (۷۲-وحدت هنانوف)، دانیال اسماعیلی‌فر (۶۵-سیامک نعمتی)، علی نعمتی، میلاد سرلک، سروش رفیعی (۸۶-سینا اسدبیگی)، سعید صادقی، مهدی ترابی، امید عالیشاه (۸۷-محمد عمری) و یورگن لوکادیا (۷۲-حامد پاکدل).

داور: امیر عرب‌ براقی

نیمه اول

دقیقه ۸: پاس در عمق پرسپولیسی‌ها به مهدی ترابی این بازیکن را در داخل محوطه جریمه آلومینیوم صاحب یک موقعیت خوب کرد که ضربه ترابی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۹: ارسال تند و تیز و خطرناک سعید صادقی به شکلی بسیار خطرناک از مقابل امید عالیشاه عبور کرد و این بازیکن نتوانست با ضربه سر دروازه حریف را تهدید کند.

دقیقه ۲۱: ضدحمله سرعتی و خطرناک آلومینیوم را محمدرضا آزادی با تعلل بیش از حد از دست داد و مدافعان پرسپولیس توپ را دور کردند.

دقیقه ۲۸: شوت از راه دور هانسل زاپاتا به شکلی خطرناک از کنار دروازه به بیرون ررفت.

دقیقه ۳۸: قائدرحمتی نیز با یک شوت از راه دور شانس خود را برای باز کردن دروازه بیرانوند امتحان کرد، اما توپ به راحتی در دستان دروازه‌بان پرسپولیس قرار گرفت.

دقیقه ۴۳: میلاد سرلک روی فرار در عمق خود در موقعیت تک به تک با دروازه‌بان آلومینیوم قرار گرفت و به زیبایی با یک ضربه آرام توپ را از بالای سر پورحمیدی به گل اول پرسپولیس در این بازی تبدیل کرد.

نیمه دوم

دقیقه ۵۷: شوت خطرناک والنتینو یوئل از داخل محوطه جریمه را بیرانوند به خوبی با یک واکنش در اختیار گرفت.

دقیقه ۶۲: ارسال خطرناک بازیکنان آلومینیوم به شکل بسیار خطرناک از کنار مقابل دروازه پرسپولیس عبور کرد.

دقیقه ۶۲: بیرانوند به دلیل اتلاف وقت از داور کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۷۶: نفوذ خطرناک مهدی ترابی از جناح راست آلومینیوم و پاس در عرض این بازیکن پاکدل را در موقعیت خوب گلزنی قرار داد اما ضربه بی‌دقت مهاجم سرخپوشان توسط مدافعان برگشت داده شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)