تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری تدارکاتی مقابل صنعت نفت به نتیجه تساوی دست یافت.

تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری تدارکاتی از ساعت ۱۸:۳۰ امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی به مصاف تیم صنعت نفت آبادان رفت که این دیدار با تساوی ۲ – ۲ دو تیم خاتمه یافت.

در این بازی مهدی عبدی در دقایق ۵۲ و ۵۶ برای پرسپولیس و امیرحسین فرهادی در دقیقه ۱۰ و طالب ریکانی در درقیقه ۵۹ برای صنعت نفت آبادان گلزنی کردند.

* حامد لک، سیدجلال حسینی، فرشاد فرجی، مهدی شیری، سعید آقایی، محمد شریفی، امید عالیشاه، احسان پهلوان، مهدی عبدی، مهدی مهدی‌خانی و عیسی آل‌کثیر بازیکنانی بودند که با نظر یحیی گل‌محمدی در این مسابقه در ترکیب اصلی سرخ‌پوشان قرار گرفتند.

* همچنین سید سیروس پورموسوی هم از فرزین گروسیان، محمد طیبی، امیرحسین فرهادی، مهدی حنفی، امید خالدی، حسین ساکی، محمد حسین زواری، فاخر تهامی، محمود مطلق زاده، طالب ریکانی و رضا خالقی فر به عنوان ترکیب اصلی نفتی ها استفاده کرد.

*امیر عرب براقی قضاوت این مسابقه را برعهده داشت‌.

پیش از شروع بازی، کادر فنی دو تیم با هم خوش و بش کردند. افشین پیروانی، یحیی گل محمدی و حمید مطهری با کادر فنی تیم صنعت نفت آبادان، پورموسوی و امیر حسین پیروانی، دقایقی در خصوص شرایط دو تیم به صحبت پرداختند.

این دیدار تدارکاتی در غیاب ملی‌پوشان پرسپولیس و رادو شوویچ، پشت درهای بسته برگزار شد. کمال کامیابی‌نیا، شهریار مغانلو و علی شجاعی نیز بدلیل مصدومیت، برنامه‌های اختصاصی خود را به طور همزمان زیر نظر کادر پزشکی تیم انجام دادند.

در دقیقه ۱۰ و روی حمله آبی پوشان نفت آبادان و در میان مدافعان سرخپوش، توپ به رضا خالقی فر رسید و او با یک پاس رو به بیرون، امیر حسین فرهادی را صاحب موقعیت کرد و این بازیکن نفت با یک شوت سر ضرب گل اول این دیدار را برای تیم میهمان به ثمر رساند.

در دقیقه ۱۳ حرکت پرسپولیس از جناح راست با پاس رو به بیرون احسان پهلوان، توپ را به شیری رساند و شوت محکم او بعد از برخورد به مدافعان نفت برگشت داده شد.

دو دقیقه بعد، حرکت عمقی پرسپولیسی‌ها در میان مدافعان نفت، با پاس رو به بیرون مهدی عبدی به عیسی آل کثیر همراه شد که ضربه این بازیکن را گروسیان دروازه بان نفت آبادان مهار کرد.

در دقیقه ۱۴ باز هم پرسپولیس خطرساز شد. این بار از سمت چپ، سعید آقایی ارسالی را روی دروازه نفت تدارک دید که توپ با ضربه سر مهدی عبدی به تیر دروازه برخورد کرد و بازی ادامه یافت.

در دقیقه ۲۰ و روی حرکت عمقی خوب بازیکنان پرسپولیس، پاس عیسی آل کثیر به مهدی عبدی رسید و ضربه او در موقعیت تک به تک، توسط گلر نفت مهار شد و در برگشت، بار دیگر عیسی آل کثیر با ضربه سر دروازه میهمان را تهدید کرد و گلر نفت توپ را گرفت.

در دقیقه ۳۲ ضد حمله بازیکنان پرسپولیس با حرکت عمقی امید عالیشاه و عیسی آل کثیر همراه شد و پاس رو به بیرون عیسی به عبدی رسید و شوت مهدی را باز هم گلر نفت مهار و به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۵۲ پاس عمقی زیبای احسان پهلوان، پشت مدافعان نفت به عبدی رسید و این بازیکن در موقعیت تک به تک دروازه نفت را باز کرد و بازی را به تساوی رساند.

در دقیقه ۵۵ و روی حمله بازیکنان نفت، توپ در عمق دفاع پرسپولیس به ریکانی رسید و ضربه او را حامد لک مهار کرد.

در دقیقه ۵۶ و روی حرکت خوب بازیکنان پرسپولیس، توپ در گوشه زمین به امید عالیشاه رسید و او با یک پاس خوب، عبدی را صاحب موقعیت کرد که مهدی عبدی با یک شوت سرضرب، دومین گل خود و پرسپولیس را به ثمر رساند.

در دقیقه ۵۹ بازیکنان نفت آبادان در یک ضد حمله، توپ را به طالب ریکانی رساندند و او پس از حرکت در عرض محوطه جریمه، با یک شوت محکم، گل دوم نفت و گل تساوی بخش بازی را به ثمر رساند.

از دقیقه ۶۵ محمد عمری به جای مهدی مهدیخانی و در دقیقه ۷۵ هم علی خدایی به جای امید عالیشاه وارد زمین شدند.

این دیدار تدارکاتی در پایان با تساوی دو بر دو خاتمه یافت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)