تیم فوتبال پرسپولیس در جریان هفته بیست‌ویکم لیگ برتر فوتبال ایران برابر صنعت نفت آبادان شکست خورد.

در جریان هفته بیست‌ویکم لیگ برتر فوتبال ایران تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه تختی آبادان میهمان صنعت نفت آبادان بود که این دیدار در نهایت با برتری دو بر صفر به سود صنعت نفت آبادان به پایان رسید.

برای صنعت نفت در این دیدار محمدرضا غبیشاوی در دقیقه ۷ و محمود مطلق‌زاده در دقیقه ۶۹ گلزنی کردند.

نیمه نخست این دیدار را پرسپولیس هجومی آغاز کرد و سعی داشت در همان دقایق ابتدایی به گل برسد اما مدافعان صنعت نفت اجازه ندادند فرصتی نصیب پرسپولیس شود. در ادامه در دقیقه ۷، محمدرضا غبیشاوی از سمت راست حرکتی انجام داد و قصد داشت توپ را روی دروازه پرسپولیس ارسال کند اما با اشتباه عجیب حامد لک، توپ از بین دست‌های این دروازه‌بان عبور و به گل تبدیل شد.

دقیقه ۹: اشتباه عجیب و وحشتناک حامد لک روی ارسال غبیشاوی توپ را به شکلی عجیب به دروازه پرسپولیس فرستاد تا آبادانی‌ها با یک گل از حریف خود پیش بیفتند. در این صحنه حامد لک در مهار توپ ساده دچار اشتباه شد و توپ از دستان او لیز خورد و وارد دروازه سرخپوشان شد.

دقیقه ۱۶: ضربه سر وحید امیری روی ارسال علی شجاعی با اختلاف کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۱: حسن بیت‌سعید به دلیل خطا روی هنانوف اولین کارت زرد بازی را از زاهدی‌فرد گرفت.

دقیقه ۲۴: داور به محمد خرمگاه از کادر فنی صنعت نفت و یک عضو کادر فنی پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

دقیقه ۳۳: ضربه ایستگاهی رامین رضاییان به شکلی خطرناک از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۳۵: پاس در عمق ترابی به وحید امیری این بازیکن را در موقعیت تک به تک با گروسیان قرار داد، اما ضربه بازیکن پرسپولیس را دروازه‌بان نفتی‌ها به خوبی در اختیار گرفت.

دقیقه ۴۵: موقعیت بسیار خطرناک پرسپولیس در دهانه دروازه را گروسیان به خوبی با یک دست دور کرد و اجازه ندهد کمال کامیابی‌نیا دروازه صنعت نفت را باز کند.

نیمه دوم

دقیقه ۴۸: ارسال تند و تیز رامین رضاییان با ضربه تمیروف همراه شد که توپ از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۵۰: شوت از راه دور تمیروف را گروسیان به سختی دور کرد.

دقیقه ۵۵: ارسال دوباره رضاییان این‌بار با ضربه سر مهدی عبدی از روی خط شش قدم همراه شد که این توپ نیز با اختلاف از بالای دروازه گروسیان به بیرون رفت.

دقیقه ۶۰: غبیشاوی به دلیل اعتراض به داور کارت زرد گرفت.

دقیقه ۶۱: بازیکنان پرسپولیس غافلگیرانه بازی را آغاز کردند و مهدی عبدی روی این صحنه با دروازه‌بان نفت تک به تک شد اما مهاجم سرخپوشان با بی‌دقتی این توپ را هم به بدن گورسیان کوبید.

دقیقه ۶۳: ارسال تند و تیز امیری به شکلی خطرناک از جلوی دروازه نفتی‌ها و سر تمیروف رد شد و به بیرون رفت.

دقیقه ۶۹: حرکت تکنیکی فاخر تهامی و پاس رو به عقب این بازیکن را محمود مطلق‌زاده با یک بغل پای دقیق به گل دوم نفتی‌های آبادان تبدیل کرد.

دقیقه ۷۶: امید حامدی‌فر دیگر اخطاری بازی بود.

دقیقه ۷۸: ضربه خطرناک حامدی‌فر با اختلاف کم از کنار دروازه لک به بیرون رفت.

دقیقه ۸۷: شوت از راه دور محمد عمری به شکلی خطرناک از کنار دروازه نفتی‌ها راهی اوت شد.

دقیقه ۶+۹۰: ضربه سر تمیروف روی ارسال رضاییان به تیر دروازه برخورد کرد.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سید جلال حسینی، وحدت همانوف، رامین رضاییان، علی شجاعی، کمال کامیابی‌نیا، محمد شریفی (۴۶ شرزود تمیروف) ، احسان پهلوان، مهدی ترابی، وحید امیری و مهدی عبدی.

ترکیب صنعت نفت: فرزین گروسیان، رضا یزدان‌دوست، میثم‌ تهی‌دست، احمد شریعت‌زاده، امید خالدی، محمود مطلق‌زاده، مهدی حنفی، محمدرضا غبیشاوی، حکیم نصاری (۷۰ امید حامدی‌فر)، حسن بیت‌ سعید و شروین بزرگ (۶۷ فاخر تهامی).

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)