پرسپولیس نیوز: دیدار تیم‌های پرسپولیس و نساجی مازندران در چارچوب هفته دوم لیگ برتر با پیروزی تیم میزبان به پایان رسید. این درحالی است که پرسپولیس یک گل سالم هم زد که آفساید گرفته شد

تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب دیدارهای هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۸ امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه آزادی میزبان نساجی مازندران بود و با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید. مهدی عبدی (۴۲ و ۶۳) برای پرسپولیس و کریم اسلامی (۴۹) برای نساجی گلزنی کردند.

نساجی در حالی مقابل پرسپولیس شکست خورد که هر دو گل را مهدی عبدی به عنوان یک بازیکن مازندرانی وارد دروازه این تیم کرد که البته بابت همین مسئله، مهاجم مازندرانی پرسپولیسی‌ها شادی نکرد.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سیدجلال حسینی، فرشاد فرجی، مهدی شیری (۵۸ – سعید آقایی)، وحید امیری، میلاد سرلک، رضا اسدی، مهدی ترابی (۸۸ – علی نعمتی)، امید عالیشاه (۵۸ – سیامک نعمتی)، عیسی آل‌کثیر (۸۸ – احسان پهلوان) و مهدی عبدی (۷۷ – حامد پاکدل).

ترکیب نساجی: علیرضا حقیقی، حامد شیری، امیر مهدی جانملکی، محمد قربانی، اکبر صادقی، رضا جعفری، ایوب کلانتری، مرتضی منصوری (۷۴ – عرفان گل‌محمدی)، فرزاد زامهران (۶۳ – حسن نجفی)، کریم اسلامی (۷۴ – محمد جواد مولایی) و مسعود شجاعی (۷۴ – سعید غلامعلی بیگی).

داور: امیر عرب‌براقی

نیمه اول
دقیقه ۱۰: مهدی عبدی روی پاس اشتباه بازیکنان نساجی به موقعیت رسید و در محوطه جریمه این تیم می‌توانست دروازه علیرضا حقیقی را باز کند، اما مدافع نساجی مانع ضربه او شد و تن به کرنر داد.

دقیقه ۱۲: مهدی ترابی از سمت چپ ارسالی روی دروازه نساجی داشت که عیسی آل‌کثیر توانست توپ را وارد دروازه کند، اما کمک داور مسابقه پرچم خود را به نشانه آفساید بالا برد.

دقیقه ۱۶: مسعود شجاعی پشت محوطه جریمه پاسی را برای رضا جعفری فراهم کرد و این بازیکن می‌توانست دروازه پرسپولیس را فرو بریزد که تکل به موقع مهدی شیری، مانع از این کار شد.

دقیقه ۱۷: ایوب کلانتری که مأمور زدن کرنر نساجی بود، به فاصله مهدی ترابی تا نقطه کرنر اعتراض داشت که ادامه اعتراض او باعث شد امیر عرب‌براقی او را با کارت زرد جریمه کند.

دقیقه ۱۹: کریم اسلامی این بار از پشت محوطه جریمه پرسپولیس اقدام به شوتزنی کرد که ضربه او با فاصله از کنار دروازه به اوت رفت.

دقیقه ۳۰: پرسپولیس از روی یک ضربه ایستگاهی صاحب موقعیت شد که امید عالیشاه توپ را روی دروازه نساجی ارسال کرد، اما کریم اسلامی بالاتر از رضا اسدی توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۳۰: امید عالیشاه کرنر را روی دروازه پرسپولیس ارسال کرد که ضربه سر فرشاد فرجی را علیرضا حقیقی به آغوش کشید.

دقیقه ۴۰: میلاد سرلک با نفوذ به محوطه جریمه نساجی از سمت چپ، پاس رو به بیرونی را برای هم تیمی‌های خود فراهم کرد که ضربه نخست را مهدی عبدی شلیک کرد که توسط مدافعان نساجی برگشت داده شد و توپ بعدی را مهدی ترابی به سمت دروازه روانه کرده بود که باز هم راهی به دروازه نداشت.

دقیقه ۴۲: حمله پرسپولیسی‌ها از سمت راست خط دفاعی نساجی توسط وحید امیری، این بازیکن را در فضای مناسبی قرار داد تا او با پاسی به داخل محوطه جریمه مهدی عبدی را در موقعیت قرار دهد که مهاجم سرخپوشان با یک ضربه دروازه علیرضا حقیقی را فرو ریخت.

نیمه دوم
دقیقه ۴۹: مسعود شجاعی از سمت راست مرتضی منصوری را صاحب توپ کرد و ارسال این بازیکن روی دروازه پرسپولیس با ضربه سر کریم اسلامی، وارد دروازه حامد لک شد.

دقیقه ۵۶: عیسی آل‌کثیر از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که ضربه او پس از برخورد به پایین تیر دروازه به اوت رفت.

دقیقه ۶۲: سیامک نعمتی از سمت راست ارسالی روی دروازه نساجی داشت که ضربه سر سعید آقایی به شکلی خطرناک راهی اوت شد.

دقیقه ۶۳: حمله تند و تیز پرسپولیسی‌ها با حرکت سیامک نعمتی به رضا اسدی رسید که ضربه ناقص او را مهدی عبدی دریافت کرد و پس از یک سرتوپ برای بار دوم دروازه نساجی را باز کرد.

دقیقه ۶۸: مسعود شجاعی پس از اعتراض به تصمیم داور مسابقه، با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه ۷۲: نفوذ پرسپولیسی‌ها از سمت راست و پاس به داخل محوطه جریمه، به میلاد سرلک رسید که این بازیکن پس از حرکت به سمت دروازه و بسته شدن زاویه‌اش ضربه خود را زد که توپ او جایی در چارچوب دروازه نداشت.

دقیقه ۷۶: یک ضربه ایستگاهی از راه دور توسط حسن نجفی به سمت دروازه پرسپولیس نواخته شد که حامد لک توپ را راهی کرنر کرد.

دقیقه ۷۹: عیسی آل‌کثیر پس از اعتراض به تصمیم داور، کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۸۵: نساجی در حمله‌ای تند و تیز به سمت دروازه پرسپولیس حرکت می‌کرد که مهدی ترابی با خطا روی محمد جواد مولایی این حمله را خنثی کرد و از داور مسابقه نیز کارت زرد گرفت.

دقیقه ۸۹: تیم نساجی که برای جبران گل و به تساوی کشیدن بازی تلاش می‌کرد، روی دروازه پرسپولیس فشار آورده بود که مدافعان پرسپولیس در دو مرحله موفق شدند توپ را از منطقه خطر دور کنند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)