پرسپولیس نیوز: جدال تیم‌های شهر خودرو و پرسپولیس در نیمه نخست برنده نداشت.

در ادامه دیدارهای هفته ششم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور تیم‌های شهر خودرو و پرسپولیس از ساعت ۱۸:۱۵ امروز (جمعه) در ورزشگاه امام رضا (ع) به مصاف هم رفتند که نیمه اول این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

ترکیب شهر خودرو: مهدی رحمتی، علی نعمتی، محمدحسین مرادمند، سروش رفیعی، اکبر صادقی، امین قاسمی‌نژاد، سعید صادقی، محمدعلی فرامرزی، فرشاد محمدی‌مهر(۱۰ فرشاد فرجی)، یونس شاکری و علی نبی‌زاده.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، محمد نادری، محمدحسین کنعانی‌زادگان، وحید امیری، سیامک نعمتی، محسن ربیع‌خواه، احمد نوراللهی، بشار رسن، مهدی ترابی و علی علیپور.

دقیقه ۱۳: ارسال مواج ترابی از جناج چپ با ضربه روی پای بشار به سمت دروازه رحمتی همراه بود که توپ در میانه راه به بدن مدافع پدیده برخورد کرده و متوقف شد.

دقیقه ۱۴: رحمتی در حالی که قصد داشت پاس رو به عقب دفاع تیمش را دور کند ضربه‌اش به پای علیپور خورده و توپ در حالت کاملا خطرناک به کنار دروازه رفت.

دقیقه ۱۵: ضربه سر خطرناک شاکری می رفت در گوشه دروازه پرسپولیس جای بگیرد اما بیرانوند توپ را با کمک تیر دروازه به کرنر فرستاد.

دقیقه ۲۲: فرشاد فرجی دقایقی بعد از ورودش به میدان به خاطر خطای شدید روی ترابی از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه ۲۵: علیپور با یک شوت فنی از پشت محوطه جریمه دروازه رحمتی را به طور جدی تهدید کرد.

دقیقه ۲۸: پرسپولیس این بار از جناح چپ حمله‌ای را توسط نادری روی دروازه شهر خودرو تدارک دید اما پاس بی‌دقت او در محوطه جریمه صدای پرسپولیسی‌ها را درآورد.

دقیقه ۳۲: شوت محکم سعید صادقی از بالای دروازه بیرانوند راهی اوت شد.

دقیقه ۳۷: داور این بار به سیامک نعمتی به خاطر خطا روی قاسمی‌نژاد کارت زرد نشان داد.

دقیقه ۳۹: شاکری باز هم می‌توانست روی ضربه سر دروازه بیرانوند را باز کند اما عکس‌العمل خوب این دروازه‌بان، دروازه پرسپولیس را نجات داد.

دقیقه ۴۳: ترابی قدر پاس خوب علیپو را ندانست و ضربه‌اش را از زاویه بسته رحمتی از گوشه محوطه جریمه به اوت زد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)