چهارشنبه ۳۰ بهمن(۱۴:۱۰) 

مرجع خبری پرسپولیس : وینگادا: تعامل بسیار خوبی با مدیرعامل پرسپولیس دارم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نشست امروز بسیار طبیعی بود چون تعامل بسیار خوبی با مدیرعامل دارم.

نلو وینگادا پس از دیدار امروز با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت:‌ در دو هفته‌ای که در این تیم بوده ام، به دنبال ایجاد تعادل بودم که به هدفم رسیدم تا ۴ امتیاز را کسب کنیم و آرامش در تیم، حرف اول را بزند.
وی افزود: جلسه بسیار خوبی را برگزار کردیم. از وقتی به پرسپولیس آمدم، تعامل بسیار خوبی با انصاری فرد و هیئت مدیره این تیم دارم و همه به دنبال یک هدف هستیم.
وینگادا درباره صحبت‌هایی‌ مبنی بر ناراحتی‌اش از مصاحبه با خبرنگاران، گفت:‌ هرگز از صحبت با خبرنگاران نارضایتی نکردم. وقتی این خبر را شنیدم، شوکه شدم. بعد و قبل از دیدار، وظیفه من این است که جوابگوی خبرنگاران باشم. همیشه با خبرنگاران ایرانی با خوشرویی رفتار خواهم کرد.
وی افزود:

هستند که در هنگام مصاحبه‌هایشان مرا دعوت به روزنامه‌ها و رسانه‌های خود می‌کنند. من هم نمی‌توانم دعوت آنها را به دلایل خاصی قبول کنم چون باید باشگاه دستور این کار را بدهد.
نلو وینگادا در مورد صحبت‌هایش درباره علی کریمی و تیم ملی ایران، گفت: حق طبیعی سرمربی تیم ملی انتخاب است؛ اما علی کریمی که در بایرن مونیخ بازی کرده و تجربه بالایی دارد، خودش جواب سوال خبرنگاران را می دهند

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)