یکشنبه ۴ اسفند (۱۱:۲۳)

مرجع خبری پرسپولیس : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران گفت: با ۲ بازیکن خارجی مذاکره کرده‌ایم و این هفته تکلیف نهایی برای عقد قرارداد با یکی از آنها مشخص می شود.

عباس انصاری فرد با رد شایعه مذاکره با مهدی رجب زاده اظهار داشت: این بازیکن ایرانی کیفیت بالایی دارد؛ اما در شرایط فعلی نمی تواند به تیم ما کمکی کند و مذاکره ای نیز با وی نداشته ایم. سیاستی که من در باشگاه دارم اجازه نمی‌دهد که او به پرسپولیس بیاید.
وی ادامه داد: با ۲ بازیکن خوب خارجی صحبت هایی داشته ایم و با نظر وینگادا در هفته جاری با یکی از آنها به توافق نهایی می رسیم.
مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: دنبال بازیکن کوچک نیستم و با نظر هیئت مدیره سعی می کنم بازیکنی را جذب کنم که در حد استانداردها و پرسپولیس باشد.

انصاری فرد در خصوص نام و زمان ورود این بازیکن به ایران گفت: اگر نام این بازیکن را افشا کنم، همه به دنبال او می روند و شاید اتفاق‌های خوبی نیفتد پس بهتر است سکوت کنم. به محض حصول توافق نهایی، بلافاصله با ورود به تهران همراه با پرسپولس تمرین می‌کند، در صورتی که فدراسیون موافقت کند شاید این بازیکن به عنوان جایگزینی برای دی کارمو در لیگ برتر نیز به میدان برود.
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در خصوص دیدار روز گذشته مقابل برق شیراز گفت: در زمین ناهموار حافظیه شیراز بازی برای بازیکنان ما که بیشتر تکنیکی هستند سخت شده بود و همین مورد موجب شد بازی خوبی را شاهد نباشیم و اتفاق‌ها نتیجه را رقم بزند.
وی افزود: نمی توانم در خصوص تصمیم داور قضاوت کنم؛ اما رضایی معتقد بود که داور و کمک داوری بازی اشتباه کرده اند.
انصاری فرد در خصوص احتمال قهرمانی پرسپولیس خاطرنشان کرد: هنوز برای قهرمانی در لیگ برتر بسیار امیدوار هستیم، البته کار سختی داریم و باید بسیار پر قدرت تر به میدان برویم و امیدوار باشیم حریفان نتایج لازم را نگیرند. هفت بازی مانده است و امکان هر اتفاقی وجود دارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)