باشگاه پرسپولیس با استناد به رأی کمیته انضباطی قصد دارد تماشاگرانش را برای بازی با سپاهان به ورزشگاه ببرد.

تیم فوتبال پرسپولیس شنبه ۲۴ اردیبهشت باید به مصاف تیم فوتبال سپاهان برود که با رأی کمیته انضباطی این بازی باید در زمین بی‌طرف انجام شود. در پی اتفاقاتی که در بازی فصل گذشته پرسپولیس و سپاهان در اصفهان رخ داد، کمیته انضباطی با رأی خود اعلام کرد که بازی رفت و برگشت این دو تیم در زمین بی‌طرف برگزار شود. در همین رابطه بازی رفت دو تیم که به میزبانی سپاهان انجام شد، در شهر اراک برگزار گردید.
این درحالی است که برای بازی برگشت با وجود پیشنهاد‌هایی از قزوین، کرج و اراک اما پرسپولیسی‌ها مایل هستند تا در مشهد به مصاف سپاهان بروند؛ چراکه شرایط این ورزشگاه بسیار ایده‌آل است.
چیزی که در این میان اهمیت دارد این است که باشگاه پرسپولیس در تلاش است تا بتواند تماشاگرانش را‌‌‌‌‌‌‌‌ برای این بازی به همراه داشته باشد. جالب اینجاست که در بازی رفت باشگاه سپاهان ۹۰ درصد سکوهای ورزشگاه اراک را‌‌‌‌‌‌‌‌ در اختیار داشت که البته آن زمان به دلیل شرایط کرونایی کشور اجازه ورود تماشاگران به استادیوم داده نشد و اصفهانی‌ها از ۹۰ درصد سکویی که در اختیار داشتند، برای پوشش پرچم‌های هواداری خود استفاده کردند. در شرایطی که حالا مجوز حضور ۳۰ الی ۴۰ درصدی هواداران به ورزشگاه‌ها داده شده، باشگاه پرسپولیس تلاش می‌کند تا بتواند از ۳۰ درصد ظرفیت خود برای حضور تماشاگرانش در این بازی استفاده کند.
نکته اینجاست که در رأی کمیته انضباطی و کمیته استیناف هیچ اشاره‌ای به ممنوعیت حضور تماشاگران در ورزشگاه برای این بازی نشده و فقط در حکمی که به امضای هر دو باشگاه رسیده عنوان شده که بازی باید در زمین بی‌طرف برگزار شود. با همین استدلال باشگاه پرسپولیس تلاش می‌کند تا مجوز حضور تماشاگرانش را‌‌‌‌‌‌‌‌ برای بازی حساس با سپاهان فراهم کند. حالا باید دید که درنهایت این درخواست پرسپولیسی‌ها به کجا خواهد رسید.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)