تمدید قرارداد بشار رسن یکی از اولویت‌های نقل و انتقالاتی پرسپولیس است اما باید شرط اصلی این امر محقق شود.

به نقل از فارس، بحث تمدید قرارداد بشار رسن با پرسپولیس به یکی از مهم ترین دغدغه‌های هواداران و کادرفنی این باشگاه در آستانه آغاز فصل نقل و انتقالات تبدیل شده است و در این میان امروز یکی از رسانه‌های عربی هم نقل قولی از این بازیکن عراقی منتشر کرد که در آن بشار مدعی شده بود از یونان و پرتغال پیشنهادهایی دارد و با توجه به اتمام قراردادش با پرسپولیس، در پایان فصل از این تیم جدا می‌شد.

البته مدیربرنامه های بشار صحت این نقل قول را رد کرده و مدعی شد در حال حاضر لیگ تمام نشده و نیازی هم نیست که در مورد پیشنهادات این بازیکن فعلا صحبتی شود.

تمدید قرارداد هافبک عراقی از اولویت‌های یحیی گل محمدی و کادرفنی پرسپولیس در نقل و انتقالات است و وی از مدیران باشگاه درخواست کرده به هر شکلی شده قرارداد رسن را تمدید کنند. هرچند قرارداد بشار تا پایان لیگ بیستم با پرسپولیس اعتبار دارد اما به هر حال برای ادامه حضور وی در این تیم باید توافق‌های مالی هم حاصل شود.

اینگونه به نظر می‌رسد مسئولان باشگاه پرسپولیس هم مانند کادرفنی درصدد حفظ رسن هستند اما آنها باید ابتدا مطالبات بشار را پرداخت کرده و سپس مذاکرات برای تمدید قرارداد را شروع کنند تا در این زمینه دست پُرتری داشته باشند. هافبک پرسپولیس هم تا زمانی که طلبش را دریافت نکند، پای میز مذاکره برای تمدید قرارداد نمی‌آید.

وی در این فصل حدود ۹۲ درصد از مطالبات خود را دریافت کرده اما برای سال‌های قبل طلب زیادی از پرسپولیس دارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)