مرجع خبری پرسپولیس : تمرین تیم فوتبال پرسپولیس برگزار شد مرور ضربات ایستگاهی از سوی کریمی و پتروویچ نوری؛ زارع و خوردبین غایب بودند

آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پیش از بازی برابر ملوان بندرانزلی صبح دوشنبه در زمین شماره‌ی دو مجموعه‌ی ورزشی راه‌آهن برگزار شد.

این تمرین که قرار بود از ساعت ۱۱ آغاز شود با ۳۰ دقیقه تاخیر و از ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه با برگزاری کلاس آموزشی – توجیهی پیروانی برای بازیکنان به مدت ۲۰ دقیقه آغاز شد.

بازیکنان در ابتدای تمرین به مدت ۳۰ دقیقه زیرنظر پرویز کماسی مشغول گرم کردن بدن‌های خود و انجام حرکاتی چون حرکات کششی، استارت‌های کوتاه و بلند و عبور از موانع پرداختند.

پس از این تمرین طبق روال گذشته بازیکنان توسط پیروانی به سه گروه هفت نفره تقسیم شدند و در سه قسمت زمین به مدت ۳۰ دقیقه به تمرین آقاوسط پرداختند.

برنامه‌ی بعدی تمرینی بازیکنان پرسپولیس سانتر از جناحین و ضربه به سمت دروازه‌ بود که در این تمرین پیروانی بازیکنان را به دو گروه عناصر هجومی و دفاعی تقسیم کرد و آنها در دو نیمه‌ی زمین زیرنظر سعداوی و پیروانی تمرین می‌کردند.

تمرین امروز بازیکنان پرسپولیس در ساعت ۱۲ و ۵۰ دقیقه با سرد کردن بدن‌های بازیکنان تحت نظر پرویز کماسی پایان یافت.

پیروانی در پایان تمرینات امروز برای علی کریمی، ایوان پتروویچ، حمیدرضا علی‌عسگر و حسین بادامکی تمرین زدن ضربات ایستگاهی را در نظر گرفت.

احمدرضا عابدزاده نیز در طول تمرینات برنامه‌های تمرینی ویژه‌ای را برای دروازه‌بان‌های پرسپولیس در نظر گرفت.

تنها غایب تمرین امروز پرسپولیس محمود خوردبین سرپرست این تیم به همراه پژمان نوری و مازیار زارع بازیکنان ملی پوش این تیم بودند

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)