مرجع خبری پرسپولیس : تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز (چهارشنبه) در حضور ۳۰۰ نفر تماشاگر در مجموعه ورزشی خیریه عمل تمرین کرد.

تمرین عصر امروز (چهارشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۸:۴۵ آغاز شد و بازیکنان در ابتدا پس از گرم کردن بدن‌های خود و دویدن به دور زمین و انجام حرکات کشیشی در قالب دو گروه به تمرین آقاوسط و حفظ توپ پرداختند.

در مرحله بعدی استارت‌های کوتاه و بلند و پاس‌کاری در حال حرکت از بخش‌های تمرینی امروز تیم فوتبال پرسپولیس بود. آنها سپس در قالب سه تیم که هر سه داخل زمین بودند، مشغول بازی فوتبال مقابل یکدیگر شدند به طوری که هر تیمی که بازیکنانش بیش از دو ضرب به توپ می‌زدند می‌بایست در داخل زمین کنار کشیده و دو تیم دیگر بازی کنند. اما تقریبا تعویض تیم‌ها به سرعت انجام می‌شد.

بازیکنان پرسپولیس در بخش عمده و پایانی تمرین امروزشان در قالب دو تیم مقابل هم بازی کردند.

کرانچار سرمربی پرسپولیس بازیکنان اصلی این تیم نظیر کریم باقری، شیث رضایی، حسین بادامکی، مجتبی شیری، میثم بائو، محسن خلیلی، جلال اکبری و علیرضا حقیقی را در یک تیم قرار داده بود. البته بازیکنان ذخیره نیز در این تیم حضور داشتند.

غایبان تمرین امروز پرسپولیس محمد منصوری و دو بازیکن ملی‌پوش این تیم یعنی مجتبی زارعی و هادی نوروزی و همچنین حمید علی عسگر بازیکن تیم ملی امید بودند.

حاشیه های تمرین امروز …..

علیرضا محمد به دلیل مصدومیت تمرینات اختصاصی کوتاهی را در کنار زمین انجام داد.

همچنین وسلی برازیلیا بازیکن برزیلی این تیم امروز اختصاصی تمرین کرد.

عادل کلاه کج نیز که عصر امروز قرارداد دو ساله‌اش را با تیم پرسپولیس در هیات فوتبال ثبت کرده بود با کمی تاخیر به تمرین آمد.

میثاق معمارزاده که به دلیل مصدومیت در اردوی تیم ملی حاضر نشده بود، با بازیکنان پرسپولیس در تمرینات گروهی شرکت کرد.

دکتر زادمهر رییس کمیته فنی پرسپولیس که در محل تمرین حاضر بود به بازیکنان اعلام کرد هر کسی با تاخیر در محل تمرین حاضر شود جریمه خواهد شد، اما امروز کلاه کج تاخیر موجهی داشت.

آخرین برنامه تمرینی تیم پرسپولیس پیش از دیدار جمعه مقابل استقلال اهواز فردا (پنج‌شنبه) در محل آکادمی ملی فوتبال خواهد بود

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)