مرجع خبری پرسپولیس :

علی پروین نخستین جلسه تمرینی‌اش را با تیم استیل‌آذین پشت‌سر گذاشت. سلطان سرخ‌ها که اعلام کرده بود قصد دارد استیل‌آذین را بسازد، صبح دیروز با لباس ورزشی در تمرینات این تیم حاضر شد.


پروین که پس از مدت‌ها دوری از فوتبال با لباس ورزشی در تمرینات یک تیم حاضر می‌شد، در ابتدا دقایقی برای بازیکنان استیل‌آذین صحبت کرد: «من بازی‌های شما رو دیدم… خوب بازی می‌کنین اما نتیجه نمی‌گیرین. البته بدشانس هم هستین، ولی این همه مشکلات تیم نیست. باید رفاقت‌ها را در تیم خیلی بیشتر کرد. از طرف دیگه شما زحمت می‌کشین، تلاش می‌کنین ولی در بازی که می‌رین بی‌خیال می‌شین و تمرین رو ول می‌کنین. یه جورایی وامی‌رین! اگر رفاقت و همدلی بیشتر باشد، همه مشکلات استیل‌آذین حل می‌شود.» تمام صحبت‌های فنی و روحی و روانی پروین برای بازیکنان همین چند جمله بود و پس از این بود که تمرینات جدید سلطان برای استیل‌آذینی‌ها شروع شد. در حالی که پروین با ذوق و شوق خاصی کار با استیل‌آذین را شروع کرده بود، بازیکنان این تیم از نحوه تمرینات و نوع کارهای پروین اصلا راضی به نظر نمی‌رسیدند.


افشین پیروانی، مربی تیم استیل‌آذین که در نخستین روز حضور پروین در خیریه عمل با کت و شلوار در محل تمرین حاضر شده بود، دیروز با اجازه پروین لباس ورزشی پوشید و پس از صحبت در جمع بازیکنان کارش را آغاز کرد.

کریمی: این تمرین‌ها مال دهه شصته
خبرنگار گل در محل تمرینات استیل‌آذین که برای دیدن تمرینات جدید علی پروین به خیریه عمل رفته بود، از اعتراض و نارضایتی بازیکنان این تیم به نوع تمرینات پروین خبر داد. البته این پایان ماجرا نبود، چون طبق گزارش خبرنگار ما تعدادی از بازیکنان استیل‌آذین بارها در این مورد به اعتراض پرداخته و حتی کار به جایی رسید که نزدیکان این تیم نیز متوجه نارضایتی بازیکنان شدند.


تعدادی از بازیکنان استیل‌آذین که از تمرینات پروین به شدت دلخور و ناراضی به نظر می‌رسیدند، بارها به سوی علی کریمی و مهدوی‌کیا رفته و با کاپیتان‌های استیل‌آذین در این مورد صحبت کردند. کریمی که نسبت به دیگر بازیکنان دل و جرات بیشتری دارد و معمولا خیلی صریح و بی‌رودربایستی صحبت می‌کند، پس از شنیدن صحبت‌های بازیکنان استیل‌آذین گفت: «نمی‌دونم چرا این تمرینات رو می‌دن. اگه حرف بزنیم می‌گن حاشیه درست شده و اگر حرف نزنیم دوباره یک لشکر مصدوم می‌دیم. این تمرین‌ها مال دهه ۶۰ بوده. به خدا دیگه خیلی چیزها عوض شده و بهتره که یه برنامه بهتر داشته باشن…»


کریمی که به شدت تلاش می‌کرد صحبت‌هایش به بیرون درز نکند، وقتی متوجه صحبت‌های درگوشی و پچ‌پچ‌های نزدیکان کادر فنی شد، از خجالت آنها نیز درآمد. کریمی قبلا نیز بارها در این مورد تذکر داده بود، پس از صحبت‌های درگوشی نزدیکان کادر فنی با صدای بلند مدیر تدارکات استیل‌آذین را صدا کرد: «آقا الیاس، آقا الیاس، چهار تا ساندویچ مغز برای اینها بگیر بخورن! من فکر می‌کنم که اینها خیلی به ساندویچ مغز احتیاج دارن. بده بخورن، من حساب می‌کنم!» کریمی که از شکست‌های اخیر استیل‌آذین و اتفاقات باشگاه به شدت دلخور و نگران است، این روزها حال و روز چندان خوبی ندارد و شاید به همین دلیل بود که کریمی با نظر مربیان استیل‌آذین بارها مجبور شد با مصدومیت و حتی در پست غیرتخصصی به میدان برود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)