با پایان یافتن لیگ پرتغال، قرارداد قرضی علیرضا بیرانوند گلر شماره یک تیم ملی با باشگاه بواویشتا هم به پایان رسید و بیرانوند به ایران بازگشت.

علیرضا بعد از چند روز استراحت خودش را برای اردوی تیم ملی در خرداد ماه آماده می کند و در اختیار تیم ملی خواهد بود. طی چند وقت گذشته بحث بازگشت بیرانوند به فوتبال ایران و به خصوص باشگاه پرسپولیس به شدت مطرح شد و خیلی‌ها معتقدند علیرضا در سال منتهی به جام جهانی و برای اینکه بتواند به صورت فیکس در جام جهانی بازی کند، پرسپولیس را به عنوان تیم آینده خود انتخاب خواهد کرد.

از چند هفته قبل باشگاه پرسپولیس مذاکرات خود را برای جذب بیرانوند آغاز کرد و علیرضا هم نماینده خود را به باشگاه فرستاد تا مذاکرات شکل جدی تری به خودش بگیرد. همانطور که احتمالا در جریان قرار گرفتید، بیرانوند ۲ فصل دیگر با باشگاه آنتورپ قرارداد دارد که فصل دوم آن توافقی و مشروط است. در واقع علیرضا یکسال دیگر به صورت قطعی با آنتورپ قرارداد دارد و هر تیمی که خواهان او باشد، ابتدا باید رضایت باشگاه بلژیکی را جلب کند.

مدیران پرسپولیس هم با ارسال نامه ای به باشگاه آنتورپ شرایط خرید بیرانوند را پرس و جو کردند. بلژیکی‌ها در ابتدا مبلغ بالایی برای فروش بیرانوند اعلام کردند ولی در مذاکرات بعدی کمی تخفیف دادند. با این حال باز هم مبلغ تعیین شده برای رضایتنامه علیرضا برای باشگاه پرسپولیس سنگین بود و آن‌ها از پس این پول بر نمی آمدند. درنهایت بعد از کلی مذاکرات فشرده با باشگاه آنتورپ و خود علیرضا، آنتورپی‌ها رضایت دادند که تخفیف خوبی به پرسپولیس بدهند و این انتقال انجام شود.

 

باشگاه بلژیکی برای صدور رضایت‌نامه این بازیکن ۷۰۰ هزار دلار می‌خواهد. باشگاه پرسپولیس حاضر شده ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار دلار از این مبلغ را بپردازد و مدیران پرسپولیس امیدوارند مسئولان باشگاه بلژیکی از موضع خود کوتاه بیایند تا این انتقال قطعی شود. بیرانوند هم به شکل جدی پیگیر است تا موضوع مبلغ رضایت‌نامه را برطرف کند. هر چند خبرهایی هم در خصوص احتمال حضور قرضی بیرانوند در پرسپولیس مطرح شده ولی او در تلاش است تا به صورت قطعی به پرسپولیس بیاید.

بیرانوند قرار است با مسئولان آنتورپ صحبت و در تلاش است مبلغ رضایت‌نامه را برای انتقال به پرسپولیس کمتر کند.

مدیران پرسپولیس طی هفته‌های اخیر با نماینده علیرضا توافق اولیه را انجام دادند و بعد از بازگشت این بازیکن از پرتغال، دوشنبه عصر جلسه ای با خود علیرضا برگزار کردند و در نهایت به توافق هم رسیدند. گفتنی است قرارداد بیرانوند با پرسپولیس ۲ ساله خواهد بود و این بازیکن با شروع فصل جدید تمرینات پرسپولیس به این تیم ملحق خواهد شد. همچنین علیرضا طی یکی دو روز آینده با حضور در باشگاه پرسپولیس قراردادش را امضا خواهد کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)