چهارشنبه ۹ بهمن(۱۷:۵۰)

مرجع خبری پرسپولیس : توره: دوست دارم کنار نیکبخت بازى کنم، نه جاى او

pnnc • از اینکه بازى قبل تیمت مقابل مس را از دست دادى ناراحت نشدى؟
– بیشتر از این ناراحت شدم که داور مرا بى جهت اخراج نمود و از یک مسابقه هم محروم کرد. دوست داشتم در کرمان به پیروزى تیمم کمک مى کردم.

pnnc • با توجه به اینکه در بازى با مس غیبت داشتى فکر نمى کنى جایگاهت را در ترکیب اصلى از دست بدهى؟
– محرومیت در کوران مسابقات براى هر بازیکنى اتفاق مى افتد و قرار نیست به خاطر یک کارت قرمز نیمکت نشین شوم.

pnnc • اما شاید کادر فنى بازیکن دیگرى را در بازى با پیام به تو ترجیح دهد.
– من به این چیزها فکر نمى کنم و همیشه خوب تمرین مى کنم تا در ترکیب اصلى باشم. در هر مسابقه هم که به تصمیم کادر فنى ثابت بازى کردم عملکرد خوبى ارائه داده ام

pnnc • خیلى دوست دارى مقابل پیام که ضعیف ترین خط دفاع لیگ را دارد گل بزنى؟
– من در هر مسابقه براى گلزنى به میدان مى روم. بازى با پیام را هم آسان تلقى نمى کنیم چون آنها هم نمى خواهند بازنده میدان باشند و احتمالاً یک دفاع فشرده خواهند داشت. با این حال تلاش مى کنم با گلزنى تعداد گل هاى خود را افزایش دهم.

pnnc • گفته مى شود نیکبخت در بازى با پیام در نوک خط حمله بازى مى کند تا با گلزنى به روزهاى اوجش برگردد. اگر این اتفاق افتاد چطور؟
– نیکبخت از دوستان خیلى خوب من در پرسپولیس است. دوست دارم در این مسابقه در کنار او بازى کنم و مطمئناً کمک خواهم کرد تا نیکبخت گل بزند. اگر هم او جاى من بازى کرد یا من جاى او، باز مهم پیروزى تیم است.

pnnc • هنوز هم به قهرمانى پرسپولیس در لیگ امیدى هست؟
– در فوتبال ایران اتفاقات غیرقابل پیش بینى زیاد رخ داده است. هیچ تیمى در لیگ از پیش بازنده یا برنده نیست. ما براى اینکه به صدر برسیم باید از اشتباهاتمان کم کنیم. در غیر این صورت از جایمان تکان نخواهیم خورد.

pnnc • فکر مى کنى چرا پرسپولیس الان در جایگاه پنجم جدول جاى گرفته و استقلال در صدر قرار دارد؟
– من خیلى بازى هاى استقلال را نگاه نمى کنم تا درخصوص این تیم نظر بدهم اما در خصوص تیم خودمان باید بگویم در بعضى مسابقات حریفان خود را دست کم گرفتیم و امتیازات راحتى را از دست دادیم. اشتباهات داورى هم در خیلى از مسابقات به ضررمان تمام شد و این عوامل دست به دست هم داد تا الان جایگاه خوبى در جدول نداشته باشیم.

pnnc • این روزها صحبت از آمدن یک مربى خارجى بزرگ به تیمتان است. نظرت در این مورد چیست؟
– شما خبرنگاران پس از جدایى افشین قطبى بارها این سؤال را از من پرسیده اید اما تا الان اتفاقى رخ نداده است. پس بهتر است تا زمانى که مربى به ایران نیامده در مورد آن اظهارنظر نکرد

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)