چهارشنبه ۱۹ فروردین(۱۲:۴۴) 

مرجع خبری پرسپولیس : امروز پرسپولیس از رقابت هاى لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم الغرافه قطر مى رود ابراهیم توره مهاجم تیم که شنیده مى شود از نیمکت نشینى بسیار ناراحت است، این روزها به خاطر مصدومیت در تمرینات گروهى تیم شرکت نمى کند. گفت وگوى ما را با او بخوانید:


pnnc • در رابطه با نیمکت نشینى ات حواشى بسیارى به وجود آمده است…!
هر مربى سلیقه خاص خودش را دارد شنیده ام از جانب من گفته اند که از نیمکت نشینى ناراحتم اما باید بگویم هیچ مشکلى با این قضیه ندارم و هر موقع که کادرفنى لازم بداند به میدان مى روم.


pnnc • طبق شنیده ها وینگادا اعتقادى به بازى تو ندارد، در این رابطه با او صحبت کرده اى؟
در تیم بازیکنان خوبى داریم که هر لحظه مى توانند جایگزین فرد دیگرى در زمین شوند. از این موضوع هم اطلاعى ندارم. تا آنجایى که مى دانم وینگادا با من مشکلى ندارد و این حرف ها، شایعه اى بیش نیست. من مقابل الشارجه، صبا، مقاومت سپاسى و… به میدان رفتم.


pnnc • اما مقابل این تیم ها عملکرد قابل قبولى نداشتى، این موضوع را قبول دارى؟

کمى دچار افت شده ام و تا آنجایى که در توانم بوده است بازیم را به نمایش گذاشته ام. مقابل صباى قم که تیم دچار مشکل بود و باید بگویم آن روز، روز ما نبود چرا که تمام نفرات در حد خود ظاهر نشدند. ضمن اینکه با تمام این تفاسیر ما مستحق شکست نبودیم.

pnnc وضعیت مصدومیتت چطور است؟
متأسفانه از ناحیه مچ پا در بازى مقابل صبا دچار مصدومیت شدم و نمى توانم پرسپولیس را مقابل الغرافه همراهى کنم اما طبق نظر پزشک آسیب دیدگى ام چندان جدى نیست و به زودى تمرینات گروهى را آغاز خواهم کرد.
 

pnnc • وضعیت پرسپولیس بعد از ناکامى مقابل صباى قم چگونه است؟
این شکست را فراموش کرده ایم. کادرفنى در این رابطه صحبت هاى زیادى با بازیکنان داشته اند تمرینات متنوع و مداومى که توسط وینگادا براى بازیکنان طراحى شده و هر روز با برنامه ریزى به تمرین مى پردازیم.
 

pnnc • فکر مى کنى پرسپولیس مقابل الغرافه چه نتیجه اى خواهد گرفت؟
با توجه به بازى هاى خوب بازیکنان تیم در آسیا مطمئن هستم که ما در این بازى هم مى توانیم الغرافه را شکست دهیم.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)