مسئول مسابقات سازمان لیگ توضیحاتی را در خصوص برنامه ریزی برگزاری بازی‌ها ارائه داد.

سهیل مهدی پس از مراسم قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت: جام حذفی هم جزو برنامه‌های کاری ما است و همزمان با لیگ جلو می‌رویم. یکی از تورنمنت‌های مهم ما است و برای همه خیلی خوب بوده، خوشبختانه تا این لحظه رقابت‌های خیلی خوبی داشتیم. حضور هواداران دل ما و سکوها را گرم کرد.

وی افزود: خوشحالیم که مجددا هواداران را در ورزشگاه‌ها می‌بینیم. بعد از مسائل و شرایط کرونایی خوشبختانه به سمتی می‌رویم که فضای ورزش و فوتبال به همان گرمی سابق باشد. امیدوارم بتوانیم رقابت‌های خوبی را تقدیم هواداران کنیم.

مسئول مسابقات سازمان لیگ در مورد برنامه‌های تیم ملی عنوان کرد: برنامه‌های فیفا خوشبختانه از قبل تعیین شده است. همیشه مطابق برنامه‌های فیفا برنامه‌ریزی کردیم. با توجه به برگزاری جام ملت‌های آسیا و بر اساس برنامه مشخص‌شده توسط AFC و فیفا آماده‌ایم این کار را انجام بدهیم. تیم ملی خط قرمز ما است، ان‌شاالله بتوانیم با برنامه‌هایمان به تیم ملی کمک کنیم.

وی در مورد اینکه آیا در جریان زمان اعلام لیست تیم ملی قرار دارد، گفت: یک ایمیل در مورد بحث دعوت و برگزاری قرعه‌کشی و مسائلی از این قبیل به فدراسیون فوتبال آمده، تاریخش مشخص است اما چون تقویم AFC مشخص نشده منتظریم انجام شود تا بر اساس آن برنامه سال آینده را اعلام کنیم.

مهدی در خصوص اینکه چه روزی لیگ تمام می‌شود، گفت: امیدواریم بتوانیم در نیمه اول خرداد، لیگ و جام حذفی را به‌طور کلی تمام کنیم.

مسئول مسابقات سازمان لیگ در مورد زمان برگزاری فصل بعدی لیگ برتر عنوان کرد: قاعدتا 6 تا 8 هفته بعد از پایان فصل جاری باید انجام شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)