با تصمیم سرمربی تیم ملی، آندرانیک تیموریان به عنوان مربی تیم ملی فوتبال انتخاب شد.

آندرانیک تیموریان، کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال عصر امروز از سوی امیر قلعه‌نویی به عنوان یکی از مربیان تیم ملی انتخاب شد.

تیموریان پیش از شروع تمرین امروز از سوی سرمربی تیم ملی به بازیکنان معرفی شد و کار خود را به عنوان یکی از مربیان تیم ملی آغاز کرد.

قلعه‌نویی در زمان معرفی تیموریان به بازیکنان، اظهار داشت: او به عنوان یک بازیکن خوب و مربی جوان، دعوت ما را قبول کرد. به هر حال همان طور که آدم تیم‌سازی می‌کند، باید در بحث مربیگری هم برای تیم ملی پشتوانه‌سازی کند‌. کاری که در سال ۲۰۰۶ انجام دادیم باید در بخش مربیگری هم انجام بدهیم. ۱۵_۱۰نفر از همکاران ما در آن تیم نیز اکنون سرمربی و مربی هستند. آندو هم اکنون اضافه شده و امیدواریم کمک کند.

تیموریان نیز پس از صحبت‌های قلعه‌نویی، عنوان کرد: برای همه دوستان خوبم در تیم ملی آرزوی موفقیت دارم‌. امیدوارم کار بزرگی در کنار هم انجام بدهیم.

پس از حضور بازیکنان در زمین چمن، احسان حاج صفی ضمن تبریک به تیموریان، گفت: دیگر شما نیاز به معرفی ندارید زیرا سال‌ها برای تیم ملی زحمت کشیدید‌. امیدوارم تجارب خود را در اختیار ما بگذارید تا در این راه سختی که داریم به ما کمک کنید تا در جام ملت‌ها موفق باشیم و بتوانیم مردم را شاد کنیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)