سیدجلال حسینی که به تازگی مدرک B مربیگری را دریافت کرده است برای نشستن روی نیمکت پرسپولیس نیاز به مدرک A دارد.

جدایی کریم باقری از پرسپولیس باعث شد خیلی‌ها از جمله رضا درویش سیدجلال حسینی را جانشین او روی نیمکت پرسپولیس بدانند اما این مربی طبق پیش‌بینی اجازه نشستن روی نیمکت سرخپوشان را پیدا نکرد. سیدجلال که به تازگی مدرک B مربیگری را دریافت کرده است برای نشستن روی نیمکت پرسپولیس نیاز به مدرک A دارد. با این تفاسیر مربی پرسپولیس این فصل را هم باید از روی سکوها نظاره‌گر بازی تیمش باشد.

نکته جالب توجه اینکه کمیته آموزش فدراسیون فوتبال در نظر دارد برای فصل آینده شرایط سخت‌تری را برای مربیان لیگ برتری در نظر بگیرد. از این جهت که خیلی از مربیان لیگ برتری بعد از گرفتن مدرک A آسیا دیگر دنبال ارتقای مدرک خود نرفتند و از این‌رو کمیته آموزش می‌خواهد شرط حضور مربیان لیگ برتری روی نیمکت را داشتن مدرک پروفشنال اعلام کند. تصمیمی که از فصل آینده به احتمال خیلی زیاد اجرا خواهد شد. با این تفاسیر سیدجلال برای فصل آینده هم حتی در صورت داشتن مدرک A اجازه نشستن روی نیمکت پرسپولیس را نخواهد داشت.

ناگفته نماند حتی با این وضعیت هم یحیی گل‌محمدی قصد ندارد مربی جدیدی را به نیمکت تیمش اضافه کند. چنانچه باقری برگردد به کارش در جمع سرخپوشان ادامه خواهد داد در غیر این صورت همین روال ادامه پیدا خواهد کرد. برخلاف رضا درویش که سیدجلال حسینی را جانشین کریم باقری اعلام کرده و تاکید کرد قرار نیست همه کاپیتان های پرسپولیس روی نیمکت باشند یحیی گل محمدی در نشست خبری قبل از بازی آلومینیوم اعلام کرد به یک مربی دیگر نیاز دارد اما همچنان منتظر کریم باقری مانده و هیچ کس را به جای او نمی آورد

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)