بازیکن تیم فوتبال استقلال، گفت: هواداران صبور باشند، قول می‌دهم اتفاقات خوبی با این تیم در آینده نزدیک رقم خواهد خورد.

مجتبی جباری پس از شکست یک بر صفر استقلال مقابل سایپا، گفت: خوب کار می‌کنیم اما در این بازی خیلی بدشانسی داشتیم از اینکه تماشاگران خوشحال به خانه نرفتند ناراحت شدیم.

* تماشاگران صبور باشند

وی ادامه داد: بازی خوبی انجام دادیم، تماشاگران صبور باشند این تیم از تیم‌هایی که حتی من با آنها قهرمان شدم نیز خیلی بهتر است. بازیکنان و کادر فنی بسیار خوبی دارد اما متأسفانه فوتبال روی خوشش را هنوز به ما نشان نداده است اما این بدشانسی زیاد طول نمی‌کشد و مطمئن باشید تیم خوبی را در هفته‌های ‌آینده خواهند دید. الان هم خیلی خوب بازی می‌کنیم.

* بهترین تیم لیگ هستیم

بازیکن تیم فوتبال استقلال درباره دودستگی هواداران، گفت: باید مشکلات را حل کنیم، دنبال این هستیم هجومی‌تر بازی کنیم امروز موقعیت‌های زیادی خلق کردیم اما متأسفانه به ثمر نرسید از تیم‌ها و بازیکنان دیگر هم سؤال کنید می‌بینید که استقلال تیم خوب است، بهترین تیم لیگ هستیم، هواداران صبور باشند قول می‌دهم اتفاقات خوبی با این تیم رقم خواهد خورد.

* نسبت به سال های قبل کادرفنی بسیار بهتر کار می کند

جباری تصریح کرد: تازه هفته چهارم است و زود است تماشاگران علیه تیم جبهه بگیرند البته آنها حق دارند ناراحت باشند چون دوست دارند تیمشان نتیجه بگیرد. به ما هم سخت می‌گذرد در رختکن همه ناراحت بودند باید از کادر فنی حمایت کنیم چون نسبت به سال‌های قبل که در استقلال بودم خیلی چیزها عوض شده است و کادر فنی بسیار بهتر کار می‌کنند.

* زمین تمرین ما در حد لیگ برتر نیست، باشگاه باید بیشتر حمایت کند

وی درباره بدهی‌های استقلال و  اینکه آیا عدم پرداخت به بازیکنان در روحیه آنها تأثیر منفی گذاشته است، گفت بازیکنان اصلاً پولی نگرفتند و فکر نمی‌کنم چنین موضوعی سابقه داشته باشد تنها اتفاق خوب کادر فنی و برنامه‌ریزی مربیان استقلال است اما از زمانی که من رفتم هیچ تغییری رخ نداده و اتفاق مثبتی رخ نداده است. در زمین خوبی تمرین نمی‌کنیم، نمی‌خواهم انتقاد کنم اما باشگاه باید حمایت بیشتری داشته باشد حتی زمین بازی امروز هم در حد لیگ برتر نیست.

* باشگاه باید درآمدزایی کند و از پس مشکلات برآید

بازیکن تیم فوتبال استقلال افزود: باشگاه باید درآمدزایی کند و از پس مشکلات برآید. نه قراردادها نسبت به ۵، ۶ سال قبل بالا رفته است و نه امکاناتی به تیم اضافه شده است. با این همه طرفدار و پتانسیل استقلال باید امکانات بهتری داشته باشد در فوتبال قطر هر روز رو به جلو حرکت می‌کنند و حق هواداران ما است که از تیمشان توقع داشته باشند اما استقلال چطور می‌تواند با این همه هوادار و پشتوانه بدون امکانات باشد.خیلی از بازیکنان حرف نمی‌زنند تا تیم دچار حاشیه نشود برای اینکه هدف داریم. نمی دانم مشکلات چه زمانی حل می شود اما باشگاه استقلال این پتانسیل را دارد تا خودش درآمدزایی کند.بازیکنان صبر می‌کنند اما باشگاه هم باید مشکلات را حل کند. صبر ما شاید باعث شود این بار کج همینطور به راهش ادامه دهد و هیچ وقت مشکلات درست نشود بعد از ۴ هفته تازه قرار است قسط اول پرداخت شود. استقلال و هوادارانش این لیاقت را دارند تا جایگاه خوبی داشته باشند چون بازی های خوبی انجام می دهیم و امیدوارم نتیجه را هم بگیریم.

* قسط اول قراردادها را تازه می‌خواهند بدهند 

جباری خاطرنشان کرد: قسط اول پرداخت‌ها را قرار است تازه بدهند اما ما اهداف بزرگتری داریم، زمان می‌برد اما هواداران مطمئن باشند دل آنها را شاد می‌کنیم چون بازیکنان و کادر فنی خوبی داریم. قول می‌دهم به زودی جایگاه خوبی به دست بیاوریم.

وی درباره ناهماهنگی در تعویض او، گفت: دراین خصوص از علی‌ آقا سؤال کنید.

بازیکن تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا به هواداران قول قهرمانی می‌دهد، گفت: حتماً حتماً.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)