با سفر شجاع خلیل زاده به قطر باید او را در آستانه انتقال به باشگاه الریان این کشور دانست.

پرسپولیس تا امروز نسبت به ترکیب فصل گذشته علیرضا بیرانوند، علی علیپور، محمد انصاری، محسن ربیع خواه، مهدی ترابی، کریستین اوساگونا و شجاع خلیل زاده را از دست داده و هفت بازیکن از ترکیب این تیم نسبت به فصل گذشته جدا شده اند.

اگر انتقال بشار، نادری و رادوشوویچ هم که تا امروز در تمرینات حاضر نشده اند قطعی شود این عدد به رقم حیرت انگیز ۱۰ بازیکن می رسد و عملا پرسپولیس یک تیم دیگر می شود. این در حالی است که رسول پناه در پایان فصل قول داده بود ۹۹ درصد ترکیب تیم را حفظ کند.

از جمله جالب ترین حرکات مسئولان پس از جدایی بازیکنان این است که بلافاصله پس از اعلام خبر انتقال بازیکن شایعه موافقت با شروط بازیکنان و اینکه خودشان نخواستند بمانند را در رسانه ها منتشر می کنند، خبری که دیگر فایده ای به جز برداشتن مسئولیت از دوش مدیریت ندارد.

نکته جالب این است با فعالیت های گسترده رسانه‌ای صورت گرفته در این مدت، بازیکنان بلااستثنا همگی مقصر جدایی ها از پرسپولیس عنوان شده اند و حتی در مورد جدایی یک بازیکن هم تاکنون مدیریت مقصر معرفی نشده است!

به هر حال هرکس در این میان مقصر باشد خروجی این اتفاقات در فصل نقل و انتقالات تابستان جدایی قطعی ۷ بازیکن و احتمالی ۹ تا ۱۰ بازیکن بوده است، آن هم درحالی که در اردوگاه رقیب استقلال تاکنون تنها یک بازیکن مهم به نام روزبه چشمی را از دست داده است.

همه اینها در شرایطی است که فهرست ۷ خرید لیگ برتری پرسپولیس هم پر شده است و از آن بدتر اینکه پهلوان، امیری و آل کثیر هم برای بازی فینال از حضور در ترکیب پرسپولیس محروم هستند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)