موضوع کودک‌آزاری در سبزوار روز گذشته بلافاصله در تمامی شبکه‌های اجتماعی گسترش پیدا کرد و موجی از اعتراضات را به این اقدام در پی داشت.

موضوع کودک آزاری در سبزوار روز گذشته بلافاصله در تمامی شبکه‌های اجتماعی گسترش پیدا کرد و موجی از اعتراضات را به این اقدام در پی داشت.

ماجرا از این قرار بود که فردی یک کودک را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد تا برخلاف میل باطنی‌اش به تیم محبوب خود توهین کند و کودک نیز زیر بار این مسئله نمی‌رفت و کار به تهدید رسیده بود.

انتشار این ویدئو بلافاصله با اعتراضاتی روبرو شد و حتی مسئولان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نیز با انتشار پستهایی واکنش نشان دادند.

سرهنگ حسین بیات‌مختاری؛ فرمانده انتظامی سبزوار در این زمینه اظهار داشت: پلیس فتا با مجموعه‌ای از اقدامات تخصصی و فنی از لحظه انتشار این کلیپ در پی مجرم و متهم اصلی بود و در کمترین فاصله زمانی موفق به دستگیری این فرد شد.

وی تصریح کرد: اینک این فرد در اختیار مراجع قضایی مربوطه است و در مورد وی تصمیم گیری خواهد شد.

علاوه بر این پلیس فتا نیز اعلام کرده زمان انتشار این کلیپ تازه بوده اما اصل کلیپ و ضبط آن مربوط به حال نیست و در گذشته این اقدام صورت گرفته است.

از ظاهر موی سر کودک در دو کلیپ متوالی پخش شده از او نیز مشخص است کلیپ قدیمی است و مشخص نیست با چه هدفی اخیرا منتشر شده است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)