جشنواره جزیره فوتبالی در جزیره کیش با حضور وزیر ورزش و جوانان و ستارگان فوتبال کشور آغاز شد.

آیین افتتاح جشنواره جزیره فوتبالی یکشنبه شب همزمان با عید سعید غدیر خم در تالار شهر کیش با حضور کیشوندان و مسافران و همچنین چهره های فوتبالی کشور از جمله علی دایی، یحیی گل محمدی، مهدی امیر آباد، مهدی مهدوی کیا ، فرشته کریمی، وحید شمسایی و سید مهدی جلالی برگزار شد.

همچنین حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان و مهدی کشاورز مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش نیز از دیگر حاضران در آیین افتتاح جشنواره جزیره فوتبالی بودند.

جزیره فوتبالی در راستای ایفای نقش ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مدت ۶ ماه در کیش برگزار می شود و ۲۰ رویداد مختلف ورزشی، جشنواره های رقابتی، نمایشگاه ها، مسابقات ورزشی، برنامه های تلوزیونی طی این مدت در این جزیره برگزار خواهد شد.

یحیی گل محمدی که همراه مهدوی کیا در این مراسم حضور داشت در ابتدا با روی باز با وزیر ورزش خوش و بش کرد اما دقایقی بعد در شرایطی که حمید سجادی، برای خوش و بش و احوالپرسی به سمت سه چهره حاضر در ردیف اول سالن (علی دایی، مهدی مهدوی‌کیا و یحیی گل‌محمدی) رفته بود با برخورد سرد و بی‌اعتنایی علی دایی اسطوره فوتبال ایران مواجه شد.

علی دایی بعد از این لحظه عجیب خطاب به دو هم‌تیمی سابقش در تیم ملی و پرسپولیس نکاتی را با لبخند مطرح کرد.

به نظر می‌رسد این مسئله ریشه در برخورد سجادی و علی دایی در حاشیه یک اردو در جزیره کیش و سپس مسائل رخ داده میان این دو در باشگاه سایپا داشته باشد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)