پرسپولیس نیوز: جلسه مسئولان فرهنگی و کانون های هواداری دو باشگاه پرسپولیس تهران و تراکتورسازی تبریز برگزار شد.
به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، جلسه مشترک مسئولان فرهنگی و کانون های هواداری دو باشگاه پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز به میزبانی سازمان لیگ فوتبال ایران امروز در سالن کنفرانس سازمان لیگ فوتبال ایران برگزار شد.
در این نشست حجت اله بهمنی مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ، علی خاکی زاد دبیر هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی، محمد نصیری معاون فرهنگی باشگاه تراکتورسازی، رضا شاهانی و سعید طاهری از کانون هواداران پرسپولیس، حامد طلوعیی، اسفندیار عرفان، اکبر فرهمند، سعید قربانزاده، محمد حسینی، اسماعیل قلیچ خانی ازکانون هواداران تراکتورسازی، علی احمدی، جبریئل غنی و وحید رسول زاده و محمد ملا زینل مدیرعامل جمعیت حامیان هواداران فوتبال، رضا چگینی حضور داشتند.

بهمنی: فردا اقتدار و امنیت کشور در ورزشگاه به نمایش در می آید
حجت اله بهمنی در ابتدای نشست ضمن تسلیت ایام فاطمیه و شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و تقدیر از سیلی که سپاه پاسداران به آمریکایی ها زدند اعلام کرد: حمله به پایگاه آمریکایی عین السد در عراق درواقع نمایش قدرت و اقتدار ایران اسلامی بود. فردا هم یک مسابقه مهم در لیگ برتر داریم که می تواند با نمایش فرهنگ والای ایرانی و اسلامی بار دیگر اقتدار و امنیت کشورمان را یرای تمام قاره آسیا به نمایش بگذاریم.
وی افزود. بسیاری از هواداران پرسپولیس نیز آذری زبان هستند و همه متعلق به این کشور هستیم.

دبیر هیات فوتبال آذربایجان شرقی: نشست های مشترک مشکلات روی سکو را کاهش می دهد
علی خاکی زاد دبیر هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی ضمن تشکر از برگزاری چنین نشستی اعلام کرد: بازی در ایام فاطمیه برگزار می شود و قطعا هواداران دو تیم حرمت این روزهای عزیز و شهادت حضرت زهرا(س) را نگه می دارند و شهادت سپهبد قاسم سلیمانی را هم گرامی خواهند داشت. برگزاری چنین نشست هایی تا ۷۰ درصد مشکلات روی سکوهای مسابقه فردا را می تواند کاهش بدهد. البته باید یادآوری کنم که برخی مطالب در فضای مجازی منتشر می شود که هیچ ارتباطی به باشگاه تراکتورسازی تبریز و هواداران پرشور این باشگاه ندارد.
وی همچنین از نحوه توزیع و فروش بلیت بازی فردا گلایه کرد و گفت: اگر سهم بیشتری به تماشاگران تراکتور داده می شد قطعا بهتر می شد. اگر ۲۰ درصد از سهم سکوهای ورزشگاه به ما اختصاص داده می شد خیلی خوب می شد.

معاون فرهنگی تراکتورسازی: تعیین بودجه فرهنگی برای باشگاه ها
محمد نصیری معاون فرهنگی باشگاه تراکتورسازی تبریزهم در این جلسه اظهار داشت: قرار گرفتن کانون هواداران باشگاه ها زیر نظر معاونت های فرهنگی اقدام مناسب و پسندیده سازمان لیگ بود اما بهتر است که برای بخش فرهنگی باشگاه ها و کانون های هواداری بودجه الزام آوری تعیین شود. باشگاه هایی که ۵۰ تا ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه برای یک فصل متحمل می شوند بهتر است که ۲ تا ۳ میلیارد تومان هم بودجه برای کارهای فرهنگی در طول فصل اختصاص بدهند.
در ادامه نشست نیز سرمشوقین دو باشگاه راهکارهایی را برای برگزاری یک مسابقه خوب در ورزشگاه آزادی در بازی فردا را ارایه کردند و پیشنهادهای عملیاتی خود را مطرح کردند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)