دومین جلسه هماهنگی حضور نمایندگان ایران در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ با حضور دبیرکل فدراسیون برگزار شد.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دومین نشست هماهنگی حضور نمایندگان ایران در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ که به صورت متمرکز قرار است در قطر برگزار شود، با حضور مهدی محمدنبی، دبیرکل ، مسئولین سازمان لیگ فوتبال، امور بین الملل، حراست، کمیته پزشکی فدراسیون و نمایندگان تیم های حاضر در این رقابتها (پرسپولیس، استقلال تهران، فولادمبارکه سپاهان و شهرخودرو مشهد) امروز سه شنبه (۴ شهریورماه) برگزار شد.

در این جلسه موضوعات مختلفی در خصوص زمان اعزام تیم ها، پروتکل های بهداشتی که باید قبل از اعزام و هنگام ورود به دوحه رعایت شود و همچنین هماهنگی های لوجستیکی اعم از پرواز تیم ها، اقامت، مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا، زمان ارسال لیست ثبت نام و غیره مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین توضیحات مفصلی از سوی دکتر توحید سیف برقی، رئیس کمیته پزشکی فدراسیون عنوان شد و مقرر شد جلسات توجیهی جداگانه ای با پزشکان چهار تیم حاضر در این رقابتها و افسران امنیتی برگزار شود.

در پایان جلسه مقرر شد کلیه مدارک و مستندات و فرم های مورد نیاز برای ثبت نام تیم ها با توجه به تاریخ های تعیین شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، توسط باشگاهها تکمیل و در اختیار فدراسیون قرار گیرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)