مرجع خبری پرسپولیس : تیم فوتبال جوانان پرسپولیس با نتیجه ۴ بر یک مقابل جوانان استقلال به برتری رسید و انتقام شکست امیدها را از رقیب نامی خود گرفت.


دیدار تیم‌های جوانان پرسپولیس و استقلال در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی باشگاه‌های تهران از ساعت ۱۸ امروز با حضور حدود ۴۰۰ تماشاگر در ورزشگاه دستگردی تهران آغاز شد که این دیدار با نتیجه پرگل ۴بر یک به سود جوانان سرخ‌پوش پایتخت به پایان رسید.

در ابتدا رضا کاظمی در دقیقه ۲ قرمزپوشان را پیش انداخت اما سعید بابانژاد در دقیقه ۶۷ برای استقلال کار را به تساوی کشاند. این پایان کار نبود و در دقیقه ۷۵ داور مسابقه یک ضربه پنالتی به سود پرسپولیس اعلام کرد. نیک‌نفس این ضربه را به گل تبدیل کرد تا سرخپوشان پیش بیفتد. میلاد نوری در دقیقه ۹۰ و پیمان قدیمی در دقیقه ۹۰ + ۳ گل‌های سوم و چهارم پرسپولیس را وارد دروازه آبی‌پوشان کردند.

در این دیدار پربرخورد در دقیقه ۸۲ غلامرضا سجادی سرمربی جوانان استقلال به علت اعتراض به تصمیمات داور و توهین به وی از زمین مسابقه اخراج شد.  بازی برگشت دو تیم یکشنبه هفته آینده به میزبانی پرسپولیس برگزار می‌شود.

پرسپولیس چندی پیش در رده امیدها در دو بازی رفت و برگشت مغلوب استقلال شده بود و با برد امروز انتقام گرفت اگر چه هنوز بازی برگشت مانده است.

 

* در این دیدار پر برخورد که ۷ کارت زرد را برای بازیکنان دو تیم به همراه داشت در دقیقه ۸۲ مسابقه غلامرضا سجادی سرمربی جوانان استقلال به علت اعتراض به تصمیمات داور و توهین به وی از زمین مسابقه اخراج شد.

*هواداران استقلال در دقایق پایانی مسابقه به شدت از شکست تیم محبوب خود ناراحت بودند و شعارهایی علیه مربیان و بازیکنان تیم خود سر دادند و آنها را بی غیرت خطاب کردند.

* داور این دیدار بعد از به صدا در آوردن سوت پایان مسابقه به علت تجمع هواداران ناراضی استقلال در بالای در خروجی زمین چمن چند دقیقه‌ای روی نیمکت‌ مربیان نشست و بعد از خارج شدن تماشاگران اقدام به خروج از زمین مسابقه کرد.

* هواداران ناراضی استقلال که به شدت از شکست تیم محبوب خود ناراحت بودند با تجمع در جلوی در خروجی ورزشگاه مشکلاتی را برای حراست مجموعه به وجود آوردند و شعارهایی را علیه مسئولان تیم سر دادند و خواهان رسیدگی به وضع نامطلوب تیم محبوب خود شدند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)