پرسپولیس نیوز: عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت:در مورد میزبانی و رفع محرومیت وزیر با اینفانتینو صحبت کرد.

محمدرضا حاجی‌بیگی در خصوص اینکه شنیده می‌شود محسن مسلمان با باشگاه سپاهان برای عقد قرارداد دو میلیاردی به توافق رسیده اظهار داشت: اصلا چنین چیزی صحت ندارد و هیچ نامه‌ای تا آنجا که من اطلاع دارم به باشگاه پرسپولیس در این رابطه نرسیده است. فکر نمی‌کنم این موضوع واقعیت داشته باشد.
وی در مورد تمدید قرارداد با بازیکنان افزود: قطعاً باشگاه به شدت پیگیر این موضوع است تا قرارداد بازیکنان را تمدید کند. از طرفی هم به صورت جدی پیگیر این موضوع هستیم تا محرومیت نقل وانتقالات رفع شود.
عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا در حضور اینفانتینو در ایران صحبتی برای رفع محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات مطرح شد تصریح کرد: بله، وزیر محترم ورزش و جوانان در جلسه با اینفانتینو هم در مورد رفع محرومیت پرسپولیس از نقل‌وانتقالات و هم در مورد میزبانی از تیم‌های عربستانی صحبت‌هایی انجام دادند.
حاجی بیگی در پایان در مورد اینکه پرسپولیس در دیدار با الوصل امارات می‌تواند شکست دربی را با موفقیت در آسیا جبران کند اظهار داشت: قطعا همه هم و غم هیئت مدیره و همچنین کادر فنی و بازیکنان موفقیت در این بازی‌ها است. همه برای این هدف می‌جنگیم. امیدوارم بتوانیم در آیا هم مانند لیگ موفق باشیم.

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)