در فهرست تیم فوتبال پرسپولیس یک جای خالی برای بازیکن ذخیره وجود دارد که دلیل آن ظاهرا محرومیت فرجی و حسینی است.

در فهرست تیم پرسپولیس یک جای خالی در فهرست پرسپولیس دیده می‌شود. در حال حاضر پرسپولیس به دلیل محرومیت سیدجلال حسینی و فرشاد فرجی پرسپولیس با کمبود بازیکن مواجه شده است.

* سیامک نعمتی و شهریار مغانلو به دلیل آسیب دیدگی که داشته‌اند در این بازی نیمکت نشین شده‌اند.

* دارکو ویدوف که در بازی با استقلال برای ذوب آهن گلزنی کرد در این بازی نیمکت نشین است و پیمان رنجبری جانشین او شده است.

* حمید مطهری مربی پرسپولیس به حسین زرگر ناظر مسابقه و سهیل مهدی ناظر ویژه بازی نسبت به خشک بودن زمین چمن ورزشگاه فولادشهر اعتراض کرد که آنها نیز گفتند به این مساله رسیدگی می شود.

پیش از شروع مسابقه بازیکنان دو تیم با اهدای گل سالروز آزادسازخرمشهر سوم خرداد و روز ملی دزفول روز مقاومت و پایداری این شهر که چهارم خرداد است را گرامی داشتند.

* گزارشگر مسابقه تلویزیونی اصفهان حسین کنعانی‌زادگان را به طور کامل بیان نمی‌ کند و او را با نام حسین کنعانی زاده خطاب می کند.

* یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس پیش از شروع مسابقه با شهاب گردان دروازه‌بان ذوب آهن خوش و بش کرد.

* بازیکنان پرسپولیس قبل از مسابقه با تی شرتی که روی آن عکس یک شهید بود عکس یادگاری گرفتند همچنین بنری که روی آن فرمایش مقام معظم رهبری درج شده بود با این عنوان: تقدیر خداوند این است که فلسطین ازاد خواهد شد.

*کوپال ناظمی داور مسابقه به کمال کامیابی نیا برای اینکه قصد داشت بازی را چند متر جلوتر آغاز کند تذکری جدی داد.

* یحیی گل‌محمدی با مجتبی حسینی سرمربی ذوب آهن خوش و بش گرمی انجام دادند. این دو در تیم‌های مختلف با یکدیگر همکار بودند و حسینی دستیار گل‌محمدی بود.

* در دقیقه ۳۷ حامد لک در یک دفع توپ مرتکب اشتباه بزرگی شد و توپ را ناخواسته به بازیکن ذوب آهن رسید و او هم با یک شوت گل اول تیمش را رساند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)