یحیی گل محمدی در کنار زمان به عملکرد داور سریلانکایی معترض است و بارها این موضوع را نشان داد.

تیم فوتبال پرسپولیس ایران از ساعت ۱۸:۳۰ در پنجمین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الدحیل قطر رفت.

*رامین رضائیان پیش از ورود به زمین و زمانی که بازیکنان دو تیم در تونل حضور داشتند خوش و بش گرمی با بازیکنان تیم سابق خود به ویژه سید جلال حسینی، حامد لک و شجاع خلیل زاده انجام داد.

* افشین پیروانی و یحیی گل محمدی پس از خطای بازیکن الدحیل در اوایل بازی نسبت به کارت نگرفتن وی اعتراض کردند و همین موضوع سبب شد دیلان پررا به کنار زمین بیاید و با سرمربی و مدیر پرسپولیس صحبت کند. اعتراض گل محمدی به داور در دقیقه ۱۲ هم تکرار شد و این بار پررا به وی تذکر جدی داد.

*در دقیقه ۱۰ شجاع خلیل زاده پیش از ارسال کرنر تیم قطری مشغول بستن بند کفش خود شد که ایراد گرفتن داور سریلانکایی به این موضوع با واکنش منفی مدافع پرسپولیس همراه شد.

*مصدومیت حامد لک در دقیقه ۱۴ سبب شد کادرپزشکی پرسپولیس برای مداوای وی وارد زمین شود.

* در دقیقه ۱۶ بشار رسن هم پس از اعلام نشدن خطای احمد یاسر روی خود به کمک داور اول معترض شد.

*در دقیقه ۲۸ برخورد معز علی با سیامک نعمتی روی هوا سبب سرنگونی مدافع پرسپولیس شد اما داور سریلانکایی درحالیکه بازیکنان پرسپولیس اعتقاد داشتند باید داور به کاپیتان الدحیل کارت زرد بدهد اما این صحنه را خطا نگرفت که اعتراض شجاع خلیل زاده به دیلان پریرا سبب کارت زرد گرفتن این بازیکن شد. در این صحنه برخی نفرات دو تیم هم با هم درگیر شدند و معز علی در صحبت با حسین کنعانی زادگان به وی توضیح داد که قصد زدن نعمتی را نداشته است.

*سرمربیان دو تیم پس از ورود به ورزشگاه لحظاتی با دوربین AFC صحبت کردند.

*بازیکنان پرسپولیس هم مانند نفرات تیم حریف پس از پیاده شدن از اتوبوس با رعایت پروتکل های بهداشتی و به نوبت وارد رختکن شدند.

*بخشش مهدی بن عطیه و رفع محرومیت مدافع مراکشی الدحیل در فاصله ساعاتی مانده تا شروع بازی به بحث مهمی بین اعضای تیم پرسپولیس تبدیل شده بود و آنها به این موضوع معترض بودند.

* با توجه به مصدومیت سعید آقایی پرسپولیس نسبت به دیدار قبلی‌اش با یک تغییر به زمین آمده و محمد حسین کنعانی زادگان جانشین وی شده و شجاع خلیل زاده در دفاع چپ قرار گرفته است.

آقایی برای تماشای بازی در ورزشگاه حضور دارد تا این بازی را از نزدیک نظاره کند.

*هرچند از صبح امروز اخباری درباره احتمال غیبت آل کثیر در بازی با الدحیل مطرح شد اما در نهایت این بازیکن جزو ترکیب ثابت پرسپولیس قرار گرفت.

*کریم بوضیاف و ادمیلسون جونیور که در دو بازی قبلی مقابل الشارجه غیبت داشتند، هم برای بازی امروز در ترکیب الدحیل قرار گرفتند.

*زمین استادیوم اجوکیشن سیتی برای مصاف با دو تیم پرسپولیس ایران و الدحیل قطر آبیاری شد.