۱۵ دقیقه پایانی دیدار تیم‌های پرسپولیس و نساجی با اعتراضات پیاپی بازیکنان دو تیم همراه بود.

۱۵ دقیقه پایانی دیدار تیم‌های پرسپولیس و نساجی با اعتراضات شدید بازیکنان و کادر فنی دو تیم همراه شد.در ابتدا یحیی گل‌محمدی و حمید مطهری به تصمیمات داور اعتراض کردند و سپس ساکت الهامی نیز همین کار را تکرار کرد.اعتراضات دو تیم در شرایطی همراه بود که گل‌محمدی از داور کارت زرد دریافت کرد.

* مهدی عبدی بعداز به ثمر رساندن گل دوم پرسپولیس با حرکات دست خوشحالی معناداری انجام داد. وی امشب هر دول گل تیمش را وارد دروازه نساجی کرد.

* مجید صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس در جایگاه ویژه دیدار تیمش را از نزدیک نظاره کرد.

* در دقایق پایانی علیرضا حقیقی برای ضربه کرنر جلو رفت و قصد باز کردن دروازه پرسپولیس را داشت و البته تاکتیک نساجی به شکلی بود که در ضربه اول کرنر فرصتی به حریف نرسید و در ضربه دوم وی در زدن ضربه ناکام ماند.

* در جریان نیمه اول مسابقه به دلیل نبود تماشاگران سروصدای عجیبی در ورزشگاه ایجاد می‌شد. در یک نوبت بازیکنان نساجی در زدن ضربه کرنر تعلل کردند که حامد لک با جیغ و داد خطاب به داور گفت چرا کارت زرد نمی‌دهید؟ بعد از فریاد لک داور به بازیکن نساجی کارت زرد نشان داد.

* در صحنه‌ دیگری از مسابقه مسعود شجاعی به تصمیمات داور معترض شد که این اعتراض همراهی نیمکت‌نشینان نساجی را هم در پی داشت.

* مهدی عبدی بعد از به ثمر رساندن گل دستانش را بالا برد و خوشحالی نکرد. عبدی متولد قائم شهر است و در تیم جوانان پرسپولیس قائم شهر سابقه بازی دارد. مهاجم پرسپولیس به دلیل اینکه تیم شهرش گلزنی کرده، خوشحالی خاصی انجام نداد.

* بعد از گل تیم پرسپولیس ساکت الهامی با بهت و ناراحتی به بازیکنان تیمش نگاه می‌کرد و سپس به عملکرد یکی از مدافعانش معترض شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)