مدافع تیم فوتبال پرسپولیس پس از به ثمر رساندن گل شادی گل جالبی انجام داد.

قبل از شروع دیدار تیم‌های پرسپولیس و نساجی با همت مسئولان سازمان لیگ با توجه به نزدیکی زمان این مسابقه به بیست دومین سالگرد شهادت سپهبد علی صیاد شیرازی مراسم ویژه‌ای برگزار شد.

* بازیکنان دو تیم، مسئولان برگزاری مسابقه و برخی فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی، گل‌هایی را در مقابل جایگاه ویژه تعبیه شده‌ای که روی آن عکس شهید صیاد شیرازی، شهید سردار حاج قاسم سلیمانی و شهید محمدعلی قرنی نصب شده بود قرار دادند.

* بازیکنان تیم نساجی با پیراهن‌های منقش به عکس شهید صیاد شیرازی در مراسم قبل از مسابقه شرکت کردند.

* اعضای تیم پرسپولیس در زمان گرفتن عکس تیمی بنری را در دست داشتند که در آن از مردم درخواست شده بود برای سلامتی نادر دست‌نشان که این روزها به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری است دعا کنند.

* کادر فنی دو تیم قبل از شروع مسابقه با هم خوش و بش کردند.

* میلاد سرلک، سید جلال حسینی و شهریار مغانلو سمت ساکت الهامی رفته و از وی رخصت گرفتند.

* با توجه به محرومیت یحیی گل‌محمدی، حمید مطهری از ابتدای بازی با حضور در کنار زمین به ارائه دستورهای تاکتیکی لازم به بازیکنان پرسپولیس پرداخت.

* تیم پرسپولیس پس از گذشت ۷۲ روز برای اولین‌بار از پیراهن‌های قرمز در بازی‌های خود استفاده می‌کنند. این تیم در بازی‌های گذشته خود به دلیل درگذشت مهرداد میناوند و علی انصاریان، همچنین مهمان بودن مقابل پدیده از لباس‌های مشکی بهره برده بود.

* در دقیقه ۸ گل اول مسابقه برای پرسپولیس به ثمر رسید. با وجود اینکه به نظر می‌رسید کنعانی زادگان این گل را به ثمر رسانده اما برخی از سرخ‌‍پوشان هم اعتقاد داشتند ارسال ترابی مستقیم وارد دروازه شده و به همین دلیل کنعانی‌زادگان با بلند کردن دست خود خدا را قسم می خورد که این گل را وارد دروازه حریف کرده است.

* کنعانی پس از این گل به سمت نیمکت پرسپولیس رفت و با دست گرفتن یک پیراهن که روی آن عکس یکی از دوستان تازه درگذشته‌اش درج شده بود، این گل را به وی تقدیم کرد. روی این پیراهن عبارت«بهترین رفیقم، همیشه در قلبمی و روحت شاد» درج شده بود.

* البته بازیکنان نساجی هم با اعتراض به محمد حسین زاهدی فر اعتقاد داشتند اعلام خطا روی شهریار مغانلو که پایه گذار گل اول پرسپولیس بوده اشتباه بوده است.

* با توجه به شباهت رنگ پیراهن حمید مطهری با بازیکنان نساجی، مربی پرسپولیس پس از لحظاتی با تذکر داور مجبور شد از پیراهن سفید استفاده کند.

*برخورد شوت کنعانی زادگان به صورت علی آل کثیر، سبب آسیب دیدگی مهاجم نساجی شد.

*دقیقه ۱۹ ساکت الهامی به شدت به داور اعتراض کرد.

*در دقیقه ۲۳ اعتراض حامد شیری به داور سبب شد زاهدی‌فر کاپیتان نساجی را با کارت زرد جریمه کند.

*الهامی در دقیقه ۲۵ با تداوم اعتراض های خود از زاهدی فر کارت زرد دریافت کرد. این در شرایطی است که الهامی پس از محرومیت شش ماه خود قول داده بود دیگر در کنار زمین به داور اعتراض نکند.

* با توجه به شرایط کرونایی نساجی و ابتلای ۵ بازیکن و ۵ عضو کادرفنی این تیم به ویروس کرونا، نماینده ایفمارک قبل بازی در اردوی قائمشهری‌ها حاضر شد و به تطبیق فرم‌های خود اظهاری و سایر مدارک مربوط به اعضای تیم نساجی پرداخت.

*انصاری نماینده ایفمارک درباره این موضوع اظهار داشت: در هر بازی این اقدام انجام می شود و فرم‌های خود اظهاری را بررسی نهایی می‌کنیم. ان‌شاءلله بازی خیلی خوبی را از هر دو تیم ببینیم. نه تنها در لیگ برتر تمام بازی های لیگ یک این کار را انجام داده و فرم‌های خوداظهاری و تست PCR بررسی می شود تا لیگی سالم پویا داشته باشیم.

* نماینده ایفمارک پس از انجام دادن این اقدام‌ها اعضای تیم نساجی را تا ورزشگاه آزادی همراهی کرد.

* ایزد سیف‌الله پور، سرپرست باشگاه نساجی پس از ورود اتوبوس این تیم به ورزشگاه آزادی برای پرسپولیس در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت کرد.

* در آستانه فرارسیدن بیست و دومین سالگرد شهادت شهید سپهبد علی صیاد شیرازی طرح موزائیکی مربوط به چهره این شهید والامقام از سوی روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ روی سکوهای ورزشگاه اجرا شد.

* امید عالیشاه، مهدی مهدیخانی، کمال‌الدین کامیابی‌نیا، مهدی عبدی، محمد شریفی، علی شجاعی، بوژیدار رادوشوویچ و عیسی آل‌کثیر بازیکنان ذخیره تیم پرسپولیس در این مسابقه هستند و فرشاد فرجی که در روزهای اخیر به دلیل مشکوک بودن به ویروس کرونا نتوانسته بود در تمرینات تیمش شرکت کند، این مسابقه را هم مانند دیدار با پدیده از دست داد.

* بین نفرات نیمکت نشین تیم نساجی هم نام بازیکنانی چون احسان قهاری، علی زارع، سجاد آقایی، امیرمهدی جان ملکی، نیما میرزازاد، محمد جوادی، شاهین ثاقبی، شاهین طاهرخانی و رضا دهقانی دیده می‌شود.

*یحیی گل محمدی و ساکت الهامی پس از حضور در راهروی منتهی به رختکن‌های ورزشگاه آزادی خوش و بش گرمی با هم داشتند.

* کانون هواداران باشگاه پرسپولیس برای این بازی عبارتی را به کار برده که ترجمه آن به فارسی امید برای قهرمانی است. با توجه به اینکه پنجاه و سومین سالگرد تیم فوتبال باشگاه پرسپولیس است این عدد در لوگوی این تیم درج شده است.

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)