نام مدافع استقلال در فهرست ۲۰ نفره تیمش برای بازی با پرسپولیس قرار نگرفت.

دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس در چارچوب مسابقات جام حذفی از ساعت ۱۹:۴۵ در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

* در شرایطی که ورود هرگونه تماشاگر به استادیوم برای دیدار امروز ممنوع است اما تعدادی از پرچم فروشان در بیرون از ورزشگاه حضور داشتند.

* اتوبوس تیم های استقلال و پرسپولیس به ترتیب ساعت ۱۸:۱۵ و ۱۸:۲۰ وارد ورزشگاه آزادی شد.

*هواداران تیم فوتبال پرسپولیس روی سکوهای طبقه دوم ورزشگاه آزادی تصویری از یحیی گل محمدی را به شکل طرح موزائیکی به نمایش گذاشتند.همچنین پرچم بزرگی از پرسپولیس روی سکوهای طبقه اول این تیم پهن شده است.البته در سوی مقابل غیبت پرچم های استقلال روی سکوها کاملا مشهود است. ظاهرا روز گذشته اعضای کانون هواداران استقلال برای پهن کردن پرچم بزرگ و اجرای طرح موزاییکی در ورزشگاه حضور پیدا کردند اما به آنها گفته شد طرح خود را به طبقه دوم منتقل کنند و به همین خاطر قهر کردند هیچ پرچمی از استقلال در ورزشگاه آزادی وجود ندارد.

* رشید مظاهری که در مسابقه امشب نیمکت نشین است پیش از شروع بازی در زمین چمن ورزشگاه آزادی حاضر شد و پس از دقایقی به رختکن رفت.

* علیرضا فغانی و تیم داوری بازی امروز ساعت ۱۸:۳۰ وارد زمین شده و پس از بررسی زمین و تور درواز ها راهی رختکن شدند. فغانی بعد از مدت ها غیبت در استادیوم آزادی حضور پیدا کرد.

* روی نیمکت پرسپولیس در این دیدار بوژیدار رادوشویچ، سید جلال حسینی،مهدی شیری، محمد مهدی مهدیخانی، محمد شریفی، علی شجاعی، عیسی آل کثیر و سعید آقایی حضور دارند. آل کثیر که دیدار گذشته پرسپولیس را از دست داده بود به مسابقه امروز رسید و در لیست این تیم قرار گرفته است. سید جلال حسینی که در دیدار گذشته پرسپولیس نیمکت نشین بود در دیدار امروز هم به به دلیل برطرف نشدن کامل مصدومیت روی نیمکت تیمش قرار گرفته است.

* روی نیمکت استقلال رشید مظاهری، شیخ دیاباته، مهدی مهدی پور، داریوش شجاعیان،سبحان خاقانی،بابک مرادی، سعید رمضانی، سعید مهری و محمد دانشگر حضور دارند. نام سید احمد موسوی مدافع راست استقلال در فهرست آبی پوشان دیده نمی شود.

* سید حسین حسینی اولین بازیکنی که بود که برای گرم کردن وارد زمین مسابقه شد.رشید مظاهری هنگام گرم کردن حسینی کنار وی ایستاد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)