پرسپولیس نیوز: هواداران پرسپولیس برنامه ویژه‌ای برای استقبال از بازیکنان تیم السد قطر در نظر گرفته بودند که این برنامه عملی نشد.

تیم‌های پرسپولیس و السد در حالی از ساعت ۱۸:۳۰ امروز (سه‌شنبه) بازی برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان را برگزار خواهند کرد که بیش از ۸۰ هزار تماشاگر بی‌صبرانه منتظر آغاز بازی هستند.

* تعدادی از کارگران ورزشگاه لباس فرم آبی بر تن داشتند که شدیداً مورد اعتراض هواداران پرسپولیس قرار گرفتند.

* با وجود اینکه گنجایش ورزشگاه تقریباً از ساعت ۱۵:۳۰ تکمیل شده است، همچنان هواداران در حال ورود به ورزشگاه هستند و تعداد کثیری نیز در پشت گیت‌های ورودی سرگردانند.

* شاهین ایزدیار، قهرمان شناگر کشورمان با دعوت برانکو ایوانکوویچ به ورزشگاه آمده تا نظاره‌گر بازی باشد.

* مدیر کانون هواداران پرسپولیس در یک درخواست عجیب از میکروفن ورزشگاه از تماشاگران درخواست کرد موقع ورود بازیکنان السد به زمین (قبل از بازی) سکوت اختیار کنند تا شاگردان فریرا با جو وحشتناک ورزشگاه آشنا نشوند! قرار بر این شد که هواداران موقع بازی و هنگامی که السدی‌ها صاحب توپ می‌شوند، جو ورزشگاه را برای السدی‌ها متشنج کنند.

*  اتوبوس تیم السد ساعت ۱۶:۵۰ به ورزشگاه رسید و فریرا شاگردانش را به مانند بازی با استقلال مستقیم به زمین آورد تا با جو آشنا شوند. هواداران پرسپولیس هم که قرار بود در این موقع سکوت اختیار کنند تا السدی‌ها به نوعی با جو ورزشگاه آشنا نشوند کلی سروصدا کردند و کم مانده بود ورزشگاه را روی سر فریرا و شاگردانش خراب کنند!  در این حین برخی عوامل تیم السد هم از جو ورزشگاه فیلم می‌گرفتند.

* مسئولان سازمان لیگ قصد داشتند به مانند دربی بین جانبازان در کنار زمین مسابقه فوتبال برگزار کنند که این مسئله با مخالفت شدید نمایندگان AFC مواجه شد.

* پخش سرود ایران با صدای سالار عقیلی در ورزشگاه باعث به وجد آمدن هواداران شد.

* محسن ابراهیم‌زاده خواننده کشورمان هم در ورزشگاه آزادی حضور دارد.

* به تماشاگران تذکر داده شد از پرتاب مواد محترقه به کنار زمین شدیداً خودداری کنند تا با جریمه سنگین احتمالی از سوی AFC مواجه نشوند.

* طرح موزاییکی تسلیت به بشار رسن به خاطر از دست دادن مادرش باز هم در سکوها اجرا شد.

* وقتی بلندگوی ورزشگاه گزارشگر احتمالی بازی را عادل فردوسی‌پور معرفی کرد، تماشاگران از این موضوع استقبال کردند. هر چند گفته می‌شود مزدک میرزایی بازی را گزارش خواهد کرد.

* بعد از اینکه در به روی تعدادی از هواداران بیرون مانده باز شد دیگر راهروهای سکوها هم جای سوزن انداختن نداشت و این مسئله با اعتراض نمایندگان AFC مواجه شد. گویا حمیدرضا گرشاسبی به گفته خودش خواهان ورود هواداران بیرون مانده به داخل شده بود.

* ازدحام شدید هوادران پرسپولیس پشت درهای بسته باعث شد تا به یکباره با هجوم هواداران به داخل ورزشگاه کنترل از دست مأموران انتظامی هم خارج شود.

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)