شنبه ۱۲ بهمن(۱۸:۰۲)

مرجع خبری پرسپولیس : حاشیه های نیمه دوم پرسپولیس – پیام

**نکته جالب در سکوها نیز آن بود که تماشاگران حاضر در ورزشگاه به جای تشویق بازیکنان، هدایتی را مورد توجه و تشویق قرار داده بودند.

**در بین دو نیمه تماشاگران اطراف جایگاه درباره‌ی مشکلات پرسپولیس به گفت و گو با مدیر عامل و اعضای هیات مدیره پرسپولیس پرداختند.

**آسیب دیدگی‌های پیاپی بازیکنان پیام با اعتراض شدید تماشاگران پرسپولیس روبه رو شد.

**برخی تماشاگران از دقیقه ۶۰ شعارهایی را بر علیه افشین پیروانی سرمربی پرسپولیس سر دادند و خواستار بازگشت افشین قطبی و حبیب کاشانی به تیم پرسپولیس شدند.

**گروهی از تماشاگران نیز با سوت‌های ممتد به شیو‌ه‌ی بازی تیم پرسپولیس اعتراض کردند.

 

 

**از دقیقه ۶۵ تماشاگران شعارهایی را در انتقاد به بازی بازیکنان پرسپولیس سر دادند و خواستار کناره‌گیری پیروانی شدند، هواداران در حالی که پشت خود را به زمین مسابقه کرده بودند با شعار و سوت زدن به بازی پرسپولیس اعتراض می‌کردند.

**تماشاگران قبل از گرفتن پنالتی برای پرسپولیس بازیکنان پیام را تشویق می کردند.

**هنگام اعلام پنالتی به ضرر پیام کادر فنی این تیم به شدت به داور اعتراض کردند. هاشمی نسب که این دیدار به عنوان مربی روی نیمکت بود در صدر اعتراض کنندگان بود اما پس از چند دقیقه اطرافیان را آرام می کرد.

**داور مسابقه پنالتی را دو بار تکرار کرد که اعتراض تماشاگران و بازیکنان را در پی داشت.ابراهیم توره در این صحنه کارت زرد گرفت.

**با وجود برتری پرسپولیس بر پیام تماشاگران همچنان علیه افشین پیروانی سرمربی این تیم شعار می‌دادند.

**در نیمه دوم حسین عبدی مربی تیم داماش در جایگاه خبرنگاران حاضر شد.

**با افزایش شعارها بر علیه و یا به نفع افشین پیروانی گروهی ازهواداران پرسپولس در رو به روی جایگاه با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند که پیش از تبدیل شدن به درگیری فیزیکی با دخالت نیروی انتظامی مسئله خاتمه یافت.

**پس از مصدومیت یکی از بازیکنان پیام و ادامه بازی از سوی بازیکنان پرسپولیس محسن ارزانی بازیکن پیام و علی کریمی با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)