تقدیر دایی و کرش از جانبازان

مرجع خبری پرسپولیس : دیدار تیم‎های فوتبال پرسپولیس و استیل آذین در هفته سی‎ام رقابت‏های لیگ برتر در حالی از دقایقی پیش در ورزشگاه آزادی آغاز شد که مهدی مهدوی‎کیا با حضور در کنار نیمکت پرسپولیس برای ورود به زمین از علی دایی رخصت گرفت.

 

پیش از آغاز بازی مهدی مهدوی‌کیا کاپیتان استیل آذین به عنوان آخرین بازیکن این تیم به سمت نیمکت پرسپولیس رفت و برای حضور در میدان از علی دایی سرمربی سرخپوشان و سایر اعضای کادرفنی رخصت گرفت.

* مهدوی کیا پس از اجرای مراسم ابتدای مسابقه که بین کاپیتان‌های دو تیم و داوران انجام می‎شود به سمت علی دایی رفت. این  حرکت مهدی‌کیا با واکنش بسیار خوب هواداران پرسپولیس همراه شد طوریکه آنها برای دقایقی به شدت این بازیکن را تشویق کردند. مهدوی‎کیا نیز با حرکت دست از آنها تشکرکرد.

 

* شاپورزاده و اکبرپور زودتر از سایر بازیکنان استیل آذین به سمت نیمکت پرسپولیس رفتند و کعبی، کاظمی و عشوری زاد آخرین بازیکنان استیل بودند که این کار را انجام دادند. همچنین وحید هاشمیان،  نورمحمدی و مجتبی زارعی از جمع بازیکنان پرسپولیس به سمت نیمکت تیم استیل آذین رفته و پیش از حضور در زمین با مربیان این تیم خوش و بش کردند.

 

* پیش از آغاز مسابقه و به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران از جانبازان ارتش تقدیر شد. در این میان کی‎روش سرمربی پرتغالی تیم ملی کشورمان با حضور در کنار زمین در این مراسم شرکت کرد. بازیکنان دو تیم نیز پیش از آغاز بازی گل‎هایی را به این جانبازان سرافراز تقدیم  کردند.

 

* علی دایی و دستیارانش با دسته گل به سمت محمود یاوری رفتند و با او خوش و بش کردند.

* دستیار کی‎روش که در این هنگام در جایگاه ویژه حضور داشت، با دوربین موبایل از این صحنه‎ها عکس می گرفت.

* دیدار تیم های پرسپولیس و استیل آذین در حضور ۲۰۰۰۰ تماشاگر آغاز شد.

 

کی‌روش سرمربی تیم ملی امروز در ورزشگاه آزادی حضور دارد. او به همراه علی دایی نیم ساعت پیش از آغاز مسابقه به محوطه کنار زمین چمن آمدند و از شماری از جانبازان ارتش به مناسبت روز ارتش تقدیر کردند. علی دایی به گردن آنها گل انداخت و با برخی از فرماندهان ارتش نیز احوالپرسی کرد.

* دایی و کی‌روش پیش از بازی برخورد گرمی با یکدیگر داشتند.

* عادل فردوسی‌پور گزارشگر مسابقه در پشت درجایگاه ویژه با برخی از تماشاگران مشغول گفت و گو و پاسخگویی به سوالات آنها بود.

* حبیب کاشانی سرپرست باشگاه پرسپولیس همزمان با بازیکنان وارد ورزشگاه شد و به رختکن هم رفت.

* شماری از فرماندهان ارشد ارتش جمهوری اسلامی در جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی حضور دارند.

* شماری از مسئولان باشگاه استیل آذین مانند صادق درودگر سرپرست سابق تیم در ورزشگاه حاضرند.

* علی پروین که عنوان رئیس سازمان فوتبال باشگاه استیل آذین را برعهده دارد در ورزشگاه حضور ندارد اما برخی از اطرفیان و دوستان همیشگی او در ورزشگاه حاضرند.