پرسپولیس نیوز : عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره برگزاری دربی ۸۵ در آلمان گفت: اگر این بازی از نظر مالی برای ما خوب باشد مشکلی برای برگزاری آن نخواهیم داشت.

حمیدرضا گرشاسبی، در خصوص درخواست باشگاه استقلال برای برپایی دربی ۸۵ در کشور آلمان در تاریخ ۱۲ شهریور و اینکه موضع باشگاه پرسپولیس در خصوص این بازی چیست؟ گفت: در این خصوص هنوز صحبتی با ما نشده است اما برگزاری این بازی به اسپانسر باشگاه بستگی دارد. باید دید آن ها چه برنامه‌ریزی برای این بازی انجام خواهند داد و در این صورت باید ببینیم از نظر مالی، برگزاری این بازی چه کمکی به ما خواهد کرد. اگر از نظر شرایط مالی برای ما برگزاری این بازی خوب باشد مشکلی برای انجام دربی نخواهیم داشت.

 

وی درباره وضعیت تیم پرسپولیس هم اظهار داشت: چند روز پیش بر سر تمرین تیم حاضر شدیم و باید بگویم که خوشبختانه تیم ما با روحیه خوبی کار می‌کند و امیدوار هستیم که بازیکنان بتوانند بازی تماشاگرپسندی را مقابل نماینده عربستانی انجام دهند. ما باید بازی انجام دهیم که در خور شان نماینده ایران و نام باشگاه پرسپولیس باشد. تیم ما به صورت آماده راهی عمان خواهد شد.

 

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه برخی از بازیکنان این تیم مدعی شده‌اند که دست‌های پشت پرده در حال ضربه زدن به طارمی است افزود: این حرف درستی نیست چرا که طارمی رمایه باشگاه ماست. نه او بلکه همه بازیکنان سرمایه‌های پرسپولیس هستند که برای اینکه به اینجا برسند خزینه‌هایی برای‌شان شده است. طارمی در ۲ فصل اخیر آقای گل فوتبال ایران شده و جزو برترین بازیکنان فوتبال ماست. به هر حال در هر تیمی از این اتفاقات رخ می‌دهد و دیدید که حتی وقتی استقلال هم نتیجه نگرفت یکسری از هواداران این تیم معترض شدند اما توصیه من به هواداران این است که آستانه تحمل خود را بالاتر ببرند چون ما در صدر جدول هستیم. از طرفی هم در آستانه یک بازی مهم قرار داریم و باید به بازیکنان روحیه بدهند چرا که ۹۰ درصد عامل موفقیت یک ورزشکار روحیه بالای اوست. هواداران ما فهیم هستند و انتظار داریم در این شرایط حساس از تیم حمایت کنند.

 

وی ادامه داد: آقای طاهری به عنوان مدیرعامل باشگاه تلاش زیادی را انجام دادند تا حواشی را جمع کنند. به‌ هر حال ایشان پیگیر موضوع فحاشی به مهدی طارمی هستند. حتی حراست باشگاه هم این قضیه را پیگیری می‌کند تا مشخص شود قضیه از چه قرار است. طارمی بازیکن خوب ما است که دو سال آقای گل شده و نیاز به حمایت دارد. هواداران نباید به سرمایه‌های باشگاه اهانت کنند.

 

گرشاسبی در خصوص هزینه‌های گزاف تیم الاهلی عربستان و رقابت این تیم با پرسپولیس خاطرنشان کرد: بازیکنان پرسپولیس با غیرت خود مقابل سرمایه‌های الاهلی قرار می‌گیرند و مطمئنا بهترین عملکرد را از خود نشان خواهند داد.

 

تیم طی روزهای گذشته تمرینات خوبی را انجام داده است و کادرفنی در تلاش بود آمادگی بازیکنان را در بهترین حالت نگه دارد. الان هم بازیکنان بسیار سر حال هستند و فکر می‌کنم تیم با این شرایط بازی خوبی برابر الاهلی انجام خواهد داد. امیدوارم همه از پرسپولیس که به نوعی نماینده فوتبال ایران است، حمایت کنند تا بتوانیم از حیثیت فوتبال ایران دفاع کنیم. طی روزهای گذشته هم کمیته‌ هواداران باشگاه تلاش‌هایی را انجام داده تا با اعلام فراخوان در عمان ایرانیان مقیم این کشور را برای حضور در ورزشگاه تشویق کند. امیدوارم هواداران به ورزشگاه بیایند و از پرسپولیس در مقابل حریف حمایت کنند.

 

این عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره این  که آیا قرار است داربی دوستانه در آلمان برگزار شود یا خیر؟ گفت‌: هنوز نامه و یا درخواستی به باشگاه پرسپولیس نرسیده است. هر زمانی که درخواست دادند این موضوع را بررسی می‌کنیم و اگر شرایط مالی مناسب بود و باشگاه پول خوبی به دست می آورد مطمئنا به آنها جواب مثبت می‌دهیم.

او درباره وضعیت پرونده ژوزه هم، گفت‌: هنوز رای مانوئل ژوزه صادر نشده است اما رای دستیارانش آمده و باشگاه در تلاش است تا بتواند این مطالبات را پرداخت کند. تا به حال هم هواداران کمک خوبی در این زمینه  انجام داده‌اند. ما هم نگرانی‌هایی در این زمینه داریم اما همه اعضای هیات مدیره و آقای طاهری در تلاش هستند تا موضوع را حل کنند.

گرشاسبی درباره پیشنهاد اسپانسر جدید به پرسپولیس اظهار بی‌اطلاعی کرد.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)