سیدجلال حسینی مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه تیمش در وضعیت سختی قرار دارد، اشاره کرد برای عبور از این روزها همه آنها باید کنار هم باشند.

سیدجلال حسینی درباره دیدار با صنعت نفت آبادان و پیروزی پرسپولیس در این دیدار اظهار داشت: صنعت نفت همیشه تیم خوبی بوده است و برای بازی امروز هم مهره‌های خوبی نسبت به بازی قبل به آنها اضافه شده بودند. بچه‌های ما خیلی تلاش کردند و سه امتیاز خیلی خوب را به دست آوردیم.

وی درباره وضعیت چمن استادیوم آزادی که مورد انتقاد قرار گرفته است، گفت: سؤال درستی بود. متأسفانه باید بگویم همه چیز فقط انجام شدن به هر شکلی نیست که به اجبار می‌گویند بازی‌ها انجام شود. وضعیت چمن خیلی بد بود و بلندی داشت. با اینکه باران آمده بود و توپ باید به خوبی حرکت می‌کرد، اما توپ اصلاً حرکت نمی‌کرد و دو تیم خیلی خسته شدند. بازیکنان ما در مجموع بازی را خوب شروع کردند و در نیمه دوم هم بازی را کنترل کردیم و امتیاز سختی را به دست آوردیم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این مسئله که او قدرت رهبری خوبی در زمین دارد و از نظر فنی هنوز جایگاهش مناسب است اما برخی معتقدند که در فشار بازی‌ها شاید نتواند تیم را همراهی کند، خاطرنشان کرد: فردا ریکاوری داریم و امیدوارم یک ریکاوری خوب انجام دهیم.

حسینی درباره وضعیت امید عالیشاه که به دلیل مشکلاتی که در تمرین داشت به باشگاه معرفی شد، گفت: امید عالیشاه فردا به تمرین ما باز می‌گردد. امیدوارم کنار هم دیگر باشیم. روزهای سختی داریم و امیدوارم همه کنار هم باشیم. از همه لحاظ به خصوص مالی شرایط سختی داریم که به همه از جمله بازیکنان و کادر فشار وارد می‌شود، اما امیدوارم این روزهای سخت را پشت سر بگذاریم.

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)